Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Francouzská 2016/2017
AKCE ZAHRADA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Taťána Soukalová   
Neděle, 12 Únor 2017 09:20

LOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM 2016/2017

I čas je neúprosný a pomalými krůčky jsme se posunuli na závěr letošního roku. Loučení s dětmi probíhalo na školní zahradě s duchu pyžamkové party. Tancovali jsme, zpívali, ochutnávali "nezdravé" dobroty a došlo i na dětská šampíčka.

DEN OTCŮ

Letošní den otců jsme oslavili na školní zahradě. Tatínkové si přinesli špekáčky a proměnili se v dokonalé gentlemany. Opékali dobrotu nejen svým dětem, ale také svým něžným polovičkám a samozřejmě i paní učitelkám.

 

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ NA ŠKOLÁKY

 

Prázdniny se pomalu blíží a nás čeká už jen pár dní s našimi velkými předškoláky. Proto  jsme pro ně a jejich rodiče připravili odpoledne s pasováním na školáky, s opékáním  špekáčků, výpravou na Štramberk, s nočním hledáním pokladů a s discotékou v  pyžamech. Budoucím prvňáčkům přejeme hodně jedniček, hodné paní učitelky a teď v  létě krásné prázdniny!!

 

 

 

POVÍDÁNÍ V POHÁDKOVÉ ZAHRADĚ III

V pondělí 12. 6. 2017 se od 15.00 hodin na zahradu slétlo hejno Berušek. Nebyly to Berušky ledajaké......byly to logopedické asistentky všech kopřivnických školek a přilétly proto, aby si s dětmi na zahradě školky ověřily, jak jim jde povídání. Akce POVÍDÁNÍ V ZAHRADĚ byla už třetí v pořadí.

 

 

 

CELOŠKOLNÍ AKCE "ČLOVÍČKOVY STOPY VE SNĚHU"

Sněhové počasí nám připravilo krásnou studenou bílou nadílku, kterou jsme využily v náš prospěch a připravily jsme pro všechny rodiče a děti odpolední akci "Človíčkovy stopy ve sněhu". Nejen, že se plnily legrační aktivity, ale byla možnost se ohřát u u ohně U dvanácti měsíčků nebo ochutnat za odměnu ledové bonbonky a horký čaj.


 

 

CELOŠKOLNÍ AKCE "ČLOVÍČEK A PRAVĚK"

Ve čtvrtek se sešli na pohádkové školní zahradě různí pračlověci a dinosaurové, kteří zazpívali společně písničky a zarecitovali básničku a šli plnit různé úkoly. Za odměnu dostaly děti omalovánky a mohly ochutnat skvělé dobrůtky, které pro tuto akci připravili naši rodiče. Touto cestou posíláme velké poděkování.


Aktualizováno Pátek, 23 Červen 2017 11:58