Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Česká 2016/2017
Konec školního roku - Vodní hrátky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 10 Červenec 2017 10:54

kolní rok jsme zakončili Vodními hrátkami na zahradě a táborákem.Teplé počasí  v závěru školního roku nám přálo ke hrám s vodou.Jako v opravdovém Vodním světě se děti cítili,když jsme pro ně připravili všechny možné i nemožné hry s vodou.Samozřejmě nechybělo ani sprchování a stříkající velryba Matylda u brouzdaliště před MŠ. Děti se vydováděly a osvěžily  zároveň a s rodiči jsme si poseděli u táboráku.Všichni jsme si popřáli krásné prázdniny a hodně sluníčka,kterého jsme si v červnu opravdu hodně užili.

Soutěž ve sběru papíru.

Ještě bychom chtěly poděkovat všem dětem a rodičům za nošení papírů,novin a letáků a zapojení se tak do soutěže.Určitě se to vyplatilo - neboť jsme vyhráli 3.místo(po MŠ I.Šustaly a MŠ Mniší) a získali finanční odměnu od fy Slumeko,za kterou určitě nakoupíme dětem odměny a nějaké hračky do MŠ.

Děkujeme za spolupráci ve školním roce 2016/2017 a přejeme krásnou dovolenou. Kolektiv MŠ Česká

Aktualizováno Pondělí, 10 Červenec 2017 10:55
 
Den rodiny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 21 Červen 2017 15:56

V  úterý 16.5 jsme oslavili společně s rodiči a prarodiči Den rodiny.Děti si připravily tanečky,písničky básničky a potom spolu s rodiči na zahradě plnily úkoly.Všichni si potom opekli párky a užívali si krásného odpoledne na zahradě MŠ.

 
Tatínku ,maminko, pojď si se mnou hrát PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 26 Září 2016 16:14

Ve čtvrtek 22. 9. se prostor před MŠ proměnil v jedno velké staveniště, díky polytechnickému odpoledni. Sluníčko nás krásně hladilo svými zlatavými paprsky a tak se ti nejšikovnější stavaři široko daleko mohli směle vrhnout do stavění.

K realizaci svých nápadů měli velké polykarpové stavebnice, Merkur, Sevu, lego a spoustu dalších skládaček. K dispozici byla i maličká dílnička, kde si mohly děti s rodiči vyzkoušet zatloukání hřebíčků nebo řezání dřeva pilkou.

Myslím, že i naše zahradní velryba Matylda valila očka nad nápaditostí a zručností tatínků, maminek i jejich nejmenších pomocníčků, protože bylo opravdu na co koukat. J   Nejsem si však jistá, jestli si stavění užili více rodiče nebo jejich ratolesti, protože všude kolem bylo vidět rozzářené "dětské" oči a absolutně nezáleželo na tom, jestli je stavařům 5, 20, 30 nebo 50 J. Mnozí rodiče se očividně velmi rádi vrátili zpátky do svých dětských let a zavzpomínali si na to nejkrásnější, bezstarostné období.

V pohádkách se říká, že bez práce nejsou koláče, což rozhodně nebyl náš případ a tak naše kreativce  za skvěle odvedenou práci čekaly "špekáče", a ani ty pohádkové buchty nechyběly.

Je to opravdu velmi hřejivý pocit, když vidíte, že si rodiče i v dnešní "uspěchané" době najdou okamžik, která patří jen jejich dětem. Protože čas a láska, kterou jim věnujete je k nezaplacení. (Bc. Veronika Mašová)