Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Záhumenní 2015/2016
HRAJEME SI A POMÁHÁME PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 02 Červen 2016 11:43

V rámci celoročního projektu MŠ jsme ve čtvrtek 26. května přivítali v Kopřivnici p. Josefa Zimovčáka s historickým kolem. Jeho nadační fond na podporu onkologicky nemocných dětí "Na kole dětem" pomáhá již od roku 2010. Proto se děti z mateřských škol zapojily do pomáhání a dopoledne s p. Zimovčákem uskutečnily dobrodružnou vyjížďku na kolech.
Odpoledne už patřilo nejen dětem, ale i jejich rodičům. Děti s rodiči plnily zábavné úkoly na jednotlivých stanovištích. Tato stanoviště byla rozmístěna od MŠ I. Šustaly, až na zahradu MŠ Záhumenní. Všechny úkoly byly zaměřeny na pomoc a spolupráci. Za splnění všech úkolů čekala na děti v cíli malá odměna. Na zahradě MŠ Záhumenní  si na závěr mohly děti užít skákání na trampolíně, malování na obličej a také si prohlédnout ono historické kolo.
Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli.
foto: http://zahumenni.rajce.idnes.cz/

   

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červen 2016 11:49
 
KVĚTINOVÝ DEN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 19 Květen 2016 05:49

Druhou květnovou neděli slaví každoročně svůj svátek všechny maminky. Proto jsme se ve středu 11. května sešli na zahradě naší mateřské školy, abychom s maminkami našich dětí oslavili jejich svátek. Děti si připravily taneční vystoupení a pěkné dárečky pro své maminky. Poté maminky s dětmi výtvarně tvořily obrázky z pilin a z listů barevnou frotáž. Závěr celého slunečného odpoledne patřil opékání špekáčků.
I my se připojujeme ke gratulaci všem maminkám.

   

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Květen 2016 06:15
 
ŠŤASTNOU CESTU, PTÁČKOVÉ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Neděle, 25 Říjen 2015 08:16

Šťastnou cestu, ptáčkové... Takový název měla chystaná akce pro děti a rodiče na zahradě naší MŠ. Bohužel se pro nepřízeň počasí neuskutečnila, ale přesto bychom chtěli poděkovat rodičům a dětem. Doma spolu vytvořili a do školky donesli opravdu nádherná ptačí krmítka, která budou celou zimu sloužit ptáčkům na naší zahradě. Děti byly odměněny a pro radost jsme si zatančili "Ptačí tanec".

Aktualizováno Neděle, 25 Říjen 2015 10:30