Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Česká 2015/2016
Ukončení školního roku na zahradě MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 28 Červen 2016 22:09

Poslední akce s rodiči byla na zahradě v úterý 29.6.Nejdříve se rodičům předvedly děti z tanečního kroužku p.uč.Dratvové svými dvěma tanečky.Potom zatancovaly děti z 1.třídy taneček a písničku o vodě.Děti z 2.třídy si připravily se svými p.učitelkami taneček na píseň skupiny Hradišťan Modlitba za vodu.A námořníci ze 3.třídy si s chutí zatancovali a zazpívali písničku Plakalo bejby od Petra Spáleného.Nakonec jsme pasovali na školáky děti, kteřé byly nemocné a neúčastnily se Pasování školáků spojeného se spaním v MŠ. Potom jsme se všichni přesunuli na zahradu,kde jsme si v klidu opekli párky a pohráli si na naší zahradě.

Všem dětem a jejich rodičům přejeme krásné a pohodové prázdniny a krásnou dovolenou.

Aktualizováno Úterý, 28 Červen 2016 22:14
 
Pasování školáků - akce s rodiči PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Červen 2016 20:22

LEtošní pasování školáků proběhlo  v duchu námořnických úkolů.Všichni předškoláci museli splnit úkoly a dostat samé jedničky při "Maturitě předškoláků",aby byli pasováni na školáky.Potom si s pomocí rodičů opekli špekáčky a pak se s rodiči rozloučili.

Při cestě za pokladem jsme museli u pirátů splnit úkol,abychom mohli pokračovat. Nakonec nám piráti dobrovolně poklad vydali.Ještě nás čekala stezka odvahy,kdy jsme si ve tmě na cestu museli posvítit baterkami.Po návratu do školky jsme si ještě zařádili při pyžamové diskotéce a unaveni lehli do spacáků a usnuli.

Děkujeme všem maminkám a tatínkům,kteří nám upekli dobrotky k pozdní večeři a snídani.

 
Den rodiny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 16 Květen 2016 14:50

Rodina je nejkrásnější článek naší společnosti. Oslava Dne rodiny neminula ani naši školku, kde se mnoho dní předem nacvičoval taneček za každou třídu a vyráběly se výrobky, jež by naše nejmilejší zahřály u srdce. Celá ta sláva vypukla ve čtvrtek odpoledne a to tanečními čísly. Poté se děti s rodiči vrhli na soutěže, které byly vytvořeny právě pro dvojice (rodič-dítě, či sourozenci). Rodiče vozili své děti v kolečkách, se svázanýma nohama společně prošli slalomovou dráhu, společně vytvořili trakař, pohoupali se na houpačce a nebo se děti povozily na zádech rodičů. Sladká odměna čekala pro závodníky na každém stanovišti. Po tomto veselí jsme spolu s tatínky rozdělali oheň a začali opékat špekáčky. Pohoda vyzařovala nejen ze spokojených dětí, které si hrály na zahradě, ale i mezi rodiči kteří si v poklidu poseděli u ohně a strávili tak spolu se všemi pěkné odpoledne.

 
Zavírání zahrady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 23 Říjen 2015 08:58

V úterý se sešli na zahradě školky nejrůznější obyvatelé lesa - skřítci podzimníčci,lesní víly,broučci a berušky a další pohádkové bytosti,které pomáhali při čištění "studánky" kolem velryby Matyldy.Potom jsme si zatancovali na písničku Když jde malý bobr spát a šli plnit úkoly,které si pro děti připravily lesní víly.ZA odměnu děti dostaly lucerničku a naposledy uložily k zimnímu spánku všechna zvířátka,a broučky a zazpívaly jim písničku Slunce šlo spát.......Už za tmy jsme se rozešli domů a naposledy zasvítili lucerničkami.

Aktualizováno Neděle, 01 Listopad 2015 17:34
 
Polytechnické odpoledne PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Sobota, 26 Září 2015 18:05

Ve čtvrtek jsme se sešli  na zahradě MŠ a před školkou na Polytechnickém odpoledni s tatínky a samozřejmě byly zvány i maminky.Tatínci s dětmi stavěli hlavně z velkých polykarpových stavebnic, s Merkurem,Sevou Legem a pomáhali dětem při řezání a výrobě  hrací kostky.Maminky se přidaly a vzniklo tak jedno velké tvořivé odpoledne.Úžasné výrobky a výtvory jsme dali na velkou výstavu,aby se všichni mohli podívat.

Na zahradě byly připraveny  různé aktivity s vodou, s nafukovacím balónkem,výroba třepetalky, hry s míčkem na padáku, foukání pěny a kreslení rybek a další.Nakonec si všichni opekli párky pohráli na zahradě.Děkujeme všem zúčastněným rodičům za to,že si udělali čas na své děti a využili tohoto času ke hrám s nimi.

Těšíme se na další odpoledne pro rodiče děti.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2