Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Česká 2014/2015
Slet čarodějnic PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 03 Květen 2015 17:05

Ve čtvrtek 30.4.na naši zahradu přiletěli čaredějnice,čarodějátka i čarodějové ze všech koutů a museli prokázat sevé čarodějnické schopnosti a kouzla.Po čarodějnických zkouškách byla zvolena "Miss čarodějnice" a vyhlášena soutěž pro třídy o nejpočetněnjší počet čarodějů a čarodějátek v čarodějnickém převleku.

Vyhráli úplně všichni,kteří přišli v nějakém převleku  a tento 1.slet si užili.Tímto děkujeme všem rodičů za přípravu masek a převleků - a že to někteří vzali vážně dokazovalo,že přišli namaskované i celé čarodějnické rodiny.

Také děkuji spoluorganizátorce z DDM Janě Hanzelkové a sponzoru Cukrářství u Babi za krásný dort pro nejpočetnější skupinu čarodějátek.

Těšíme se na další akci pro děti a rodiče.

Aktualizováno Neděle, 24 Květen 2015 18:03
 
Slet čarodějnic PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 29 Duben 2015 17:16

 
Pes Sorbon PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 16 Duben 2015 20:32

Tento program je určen pro MŠ i ZŠ. Je zaměřen na chování dětí (nejen) ke zvířatům. Zabývá se výcvikem domácích mazlíčků, chováním k nim a obecnými pravidly pro to, jak se stát dobrým pánem a kamarádem

Děti viděly zajímavou ukázku výcviku pejska Sorbona. Dozvěděly se, jak je důležitý náhubek nejenom pro ochranu ostatních, aby je pes nepokousal, ale i pro ochranu psovoda, zvlášť když venčí psa dítě. Také byly upozorněny na nešvary v chování  lidí (dětí), které mohou způsobit agresi psa vyvolanou pocitem strachu a také, že děti nikdy nesmí hladit cizího pejska za plotem. Během vystoupení se děti zúčastnily společné hry pejska s míčem a zahrály si fotbal.Po celou dobu psovod maximálně sledoval  psa a jeho reakce aby nedošlo k nepříjemné události, například střet dítěte se psem nebo jen s náhubkem.Většinu vystoupení měl pes náhubek, který používá právě při hře s míčem.

 

 

 
Tajuplný les PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 07 Listopad 2014 14:39

Ve čtvrtek 5.11.jsme se za krásného netypicky teplého počasí rozloučili se všemi lesními skřítky,zvířátky,trpaslíky a lesními vílami před nastávající zimou.Za doprovodu písničky Když jde malý bobr spát se všechny děti v maskách roztančily, všem rodičům předvedly své krásné modely a zazpívaly písničku Tisíc skřítků podzimníčků. Potom šly do Tajuplného lesa na školní zahradě pomáhat  lesním skřítkům s úkoly a zazimováním zahrady.S přicházející tmou děti využily světýlka,lucerničky a lampionky,aby si svítily na cestu.Také jim pomáhalo spoustu lucerniček a dýňových halowenů.které si vyrobily společně se svými rodiči v podzimních dílničkách a které byly po celé zahradě.Za odměnu pak všichni dostaly sladkou odměnu a něco na zahřátí - i když to ani nebylo moc potřeba.Po opečení párků se všichni spokojeně rozešli domů.Děkujeme rodičům za příjemnou atmosféru při této akci pro rodiče a děti.

 

 
Pozvánka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 02 Listopad 2014 17:04

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2