Přihlášení/Odhlášení
Dopravní hřiště 2011/2012
Dopravní hřiště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 29 Červen 2009 17:11

Dokumenty ke stažení

Provozní řád dětského dopravního hřiště

Návštěvní řád dětského dopravního hřiště

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Aktuálně:

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Den jako vymodelovaný

V úterý 20. září čeká Kopřivnici Den jako vymodelovaný! Po pozitivních ohlasech z loňského roku se totiž na dětském dopravním hřišti uskuteční 2. ročník speciálního soutěžního odpoledne pro všechny milovníky modelů na dálkové ovládání.

Máte-li doma auto či letadlo na ovládání, přijďte si zazávodit! Připraveny budou dvě trasy dálkově ovládané rallye, na nichž si budou moci všichni malí i dospělí majitelé modelů aut změřit své síly v soutěžích zručnosti a rychlosti. Nudit se však nebudou ani ti, kdo vlastní „vozidlo“ nemají – součástí akce bude totiž také výstava a ukázky profesionálních modelů. Den jako vymodelovaný začíná v 16 hodin a všichni jste na něj srdečně zváni!


Loňský Den jako vymodelovaný se opravdu povedl.

 

Jízdy zručnosti

Dne 25. října 2011 se  konal na dopravním hřišti v Kopřivnici 1. ročník soutěže s názvem Jízdy zručnosti. I přes nestálost podzimního počasí se na start postavilo 25 závodníků tří kategorií. Nejvíce byla zastoupena kategorie předškolních dětí, dále mladších školáků. Trasa závodu byla vedena po silnicích dopravního hřiště a děti měly za úkol v co nejkratším čase projet překážkami.


Vítězové v každé kategorii byli odměněni pěknými cenami a na každého účastníka soutěže čekala sladká odměna.


Po závodu si mohly všechny děti vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti podle světelných  semaforů. Pro všechny malé i velké účastníky byl na zahradě mateřské školky I. Šustaly připraven oheň, na kterém si mohli opéct špekáček. A komu i přesto byla dlouhá chvíle, šplhal po prolézačkách a hrál si na pískovišti v areálu školky. Druhý ročník připravujeme na jaře příštího roku a věříme, že se opět sejdeme v hojném počtu. Za realizační tým Soňa Miková a Lenka Matulová.

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 08 Září 2014 21:41