Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Záhumenní 2011/2012
HRAJEME SI S POHYBEM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 14:22

Tak byla pojmenována společná akce všech Mateřských škol v Kopřivnici. V úterý 22. 5. byly pro děti a jejich rodiče na jednotlivých stanovištích připraveny soutěže. Po vyznačené trase došly děti od MŠ I. Šustaly, až na zahradu MŠ Záhumenní, kde měl autogramiádu Václav Varaďa. Děti dostaly balónek Hit rádia Orion a mohly se nechat namalovat a zaskákat si na trampolíně. Bylo to fajn!!!

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 14:32
 
DEN MATEK - BUBNOVÉ SCHOW PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 11:48

Druhou květnovou neděli oslavily všechny maminky svůj svátek. Proto jsme ve středu 16. května uspořádali oslavu Dne matek na zahradě MŠ. Děti vystoupily s krátkým programem a obdarovaly své maminky dárkem, který samy s láskou vyrobily. Poté následovalo vystoupení Kuba Bum Bum Bandu z Ostravy. Bubeníci se předvedli krátkým vystoupením a zapojili také rodiče i děti do rytmu samby. Každý hrál na vlastnoručně vyrobený rytmický nástroj a nechal se vtáhnout do latinskoamerických rytmů. Strávili jsme příjemné odpoledne a všem maminkám přejeme ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

  

 
SPORTUJEME S JINÁLKEM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 11:28

Ve čtvrtek 10. 5. navštívil naší zahradu Mimozemšťan Jinálek z Jinálkova. Naučil děti mimozemský pozdrav a jeho kamarádka Ája si s dětmi zatancovala. Znáte sporty mimozemšťanů? My už ano! Jsou to například fotbal s hranatým míčem, bobování na trávě, hod jinoštěpem... Prožili jsme krásné, slunečné dopoledne a všichni jsme si užili soutěže i sportování.

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 11:39
 
JARNÍ KAMÍNKOVÉ HRÁTKY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 11:24

V období Velikonoc jsme pozvali děti z Dětského centra Motýlek na naší školní zahradu. Děti ze "Štěňátek" si s nimi kreslily, stvěly z kamínů, vyzkoušely průlezky a houpačky, a tak přivítali očekávané jaro. 

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 11:30
 
HRAVÍ PODZIMNÍČCI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 09:27

Letošní krásné babí léto jsme využili k tomu, abychom si s dětmi a jejich rodiči užili na naší školní zahradě. Ve středu 19. 10. 2011 jsme přivítali rodiče tanečkem a písničkou "Vítej podzime". Pak rodiče se svými dětmi rozmístili po zahradě skřítky Podzimníčky, které doma vyrobili. Byli jsme nadšení tvořivostí a fantazií dětí a rodičů. Skřítci se jim moc povedli a budou chránit a hlídat naší zahradu po celou zimu. Pro děti jsme připravili soutěže. Házely šišky do koše, procházely veverčí drahou, napichovaly listy a tvořily z nich les... Za skřítky i soutěže dostaly děti odměnu. Na závěr jsme nabídli dětem a rodičům možnost opékání párků. Děkujeme všem za účast, tvořivost při výrobě skřítků a tatínkům za přípravu ohniště. Ze školky jsme odcházeli s úsměvem a myslíme, že můžeme neskromně říct "JO, JO, JO. TO SE POVEDLO!"

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 09:44
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2