Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Záhumenní 2012/2013
HRAJEME SI S POHÁDKOU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 15:33

Ve středu 29. 5. uspořádaly všechny MŠ Kopřivnice zábavné odpoledne pro děti a rodiče. Jednotlivé MŠ si připravily pohádková stanoviště s úkolem pro děti. Tak jste cestou od MŠ Šustaly mohli potkat princezny, Karkulky, ježibaby, vodníky a také Macha a Šebestovou, kteří měli své stanoviště na konci pohádkové cesty - na zahradě MŠ Záhumenní. Za splnění všech úkolů dostaly děti odměnu. Členové týmu HIT RÁDIA ORIÓN rozdávali dětem balónky, malovali na obličej a postavili trampolínu, která nebyla ani chvíli prázdná. Jako hosta jsme přivítali ilustrátora a malíře pana A. Dudka, který s veselou náladou a vtipným povídáním kreslil obrázky nejen pro děti. Počasí nám tentokrát přálo a my jsme si to opravdu užili. Těší nás velká účast dětí a rodičů a věříme, že i oni odcházeli spokojeni.

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 15:35
 
TANČÍ CELÁ RODINA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 15:27

V měsíci květnu oslavily maminky všech dětí DEN MATEK a při této příležitosti jsme 23. 5. uspořádali oslavu na zahradě MŠ s názvem "Tančí celá rodina". Děti si připravily taneční vystoupení pro rodiče a obdarovaly své maminky kytičkou. Děti byly úžasné a moc se jim to povedlo. Potom jsme všichni přivítali Heidi a v rytmu krásných písniček si zatančily maminky s dětmi. Kdo chtěl mohl opékat a zazpívat si s kytarou. Škoda jen, že nám počasí moc nepřálo a sluníčko nehřálo. Všichni se připojujeme s přáním všeho nejlepšího maminkám našich dětí!

  

 

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 15:31
 
BROUČKOVÁNÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 15:00

Léto odlétá, podzim přilétá...

Slovy této písně přivítali malí broučci všechny, kteří ve čtvrtek 18.10. navštívili naší zahradu.Malí broučci potěšili tanečkem, básničkami i písněmi a poté se hned pustili do zdolávání překážek a učili se jako malý brouček "létat". Proběhli baterkovou štafetu, vylézali na střechu, prolézali pavučinou a také kouleli kuličku hroznového vína. Po zdolání úkolů všichni broučci rozsvítili svá světýlka a se svými blízkými zavírali zahradu na zimu. Ale aby se broučkům dobře celou zimu spalo, museli se pořádně posilnit a s tím nám úžasně pomohly maminky malých broučků, které nap eklya přinesly zdravé mlsání. Děkujeme! A kdo chtěl, mohl také opékat. Krásné slunečné odpoledne se pomalu chýlilo ke konci a svatojánští broučci svítili svými lampionky a lucerničkami ještě po západu slunce. Potěšila nás hojná účast broučků a přejeme jim ještě hodně krásných podzimních dnů.

 

  

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 15:24
 
JAK SE DĚLÁ PAPÍR PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pondělí, 28 Říjen 2013 14:38

O tom, co všechno se musí udělat, aby vznikl papír se ve středu 12. září na vlastní oči přesvědčily děti ze "Štěňátek" a "Berušek". Ohmataly si papírovou hmotu, rámečky, plátýnka i lis na výrobu papíru. Bylo to velmi poučné a zajímavé.

  

 

Aktualizováno Pondělí, 28 Říjen 2013 14:55