Přihlášení/Odhlášení
Zahrada MŠ Česká 2013/2014
Ukončení školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 29 Červen 2014 16:44

Pasování školáků,kouzelník,táborák

Ve středu jsme se sešli před MŠ,abychom se všichni rozloučili se školním rokem.Po krátkém vystoupení dětí z Tanečního kroužku pod vedením p.uč.S.Dratvové vystoupil kouzelník,který navodil tu správnou atmosféru.

Potom nastal pro děti,které odcházejí ze školky ten pravý okamžik,kdy byly pasováný na školáky - žáky 1-třídy ZŠ.Ještě společné focení,loučení  jsme se přesunuli na zahradu,kde jsme si opekli párky,na které jsme se těšili nejvíc.

Teď už nám už nezbývá nic jiného,než si popřát krásné prožití prázdnin,slunečnou dovolenou a hodně odpočinky,než nám začne znovu ten nový školní rok.

 
Den otců a matek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 06 Květen 2014 08:53

Den matek a otců jsme společně oslavili s rodiči na zahradě MŠ a v jejím okolí.Nejdříve jsme plnili různé úkoly v okolí MŠ a závěrečný úkol - výroba srdíčka pro maminku jsme splnili na zahradě.Potom děti předvedly krátký program pro maminky,tatínky,babičky a ostatní návštěvníky - tanečky,písničky,básničky a nakonec  jsme si opekli párky u táboráku.Po dvou nezdařených akcích nám počasí konečně přálo a my si užili krásný den.

 

Aktualizováno Středa, 14 Květen 2014 15:15
 
Zavírání zahrady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 10 Listopad 2013 17:21

Ukončení projektu Podzim s drakem se uskutečnilo s rodiči na zahradě spojené s brigádou.Rodiče to vzali velmi zodpovědně,někteří přišli s hráběmi a pomohli nám uklidit a pohrabat zahradu před nastávající zimou.

S dětmi jsme pak zamávali drakům,děti kreslily,skládaly,vyráběly draky,přivazovaly dráčkovi mašličky a dráčky namotávaly.Za splněné úkoly dostaly odměnu a nakonec jsme si všichni opekli párky za velké tmy,kdy nás osvětloval a zahříval velký táborák.

Akce se líbila a my se budem zase těšit na jaro,až zahradu s rodiči zase otevřeme.

 
Návštěva na naší zahradě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 24 Říjen 2013 16:22

Na naší zahradě jsme přivítali děti z jiných mateřských škol.Tak ,jako my navštěvujeme ostatní zahrady,tak k ná přišli děti z MŠ Lubina,MŠ Pionýrská a MŠ Jeřabinka.

Děti budou moci v rámci mateřských škol střídat místa svých her a nenásilně se seznamovat s různým prostředím.Vybudují si tak vztah k přírodě, ke které by jinak jako městské děti neměly mnohdy ani přístup.Každá z mateřských škol bude mít zahradu s určitým tématickým zaměřením.

 
Třídní schůzky a zahájení školního roku 2013/2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 09 Říjen 2013 16:40

Ve čtvrtek 12.9. v 15.30 se uskutečnily Třídní schůzky s táborákem.

Po užitečných informacích,které si rodiče poslechli v 1.třídě MŠ si všechny děti a rodiče opekli párky a špekáčky a děti si pohrály na zahradě MŠ.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Říjen 2013 16:17