Přihlášení/Odhlášení
MŠ Krátká
Ukázka malých hokejistů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Úterý, 29 Září 2015 19:29

I když se vlády chopil teprve pan Podzim, lákala nás už paní Zima svými aktivitami. Děti byly pozvané na zimní stadion místním hokejovým klubem, aby se podívaly, jak trénují malí hokejisté a mohly si vyzkoušet třeba střílení na branku nebo prohlédnout šatny a trofeje malých hokejistů. Děti si kromě zážitků odnesly i pozvánku mezi hokejisty a tak doufáme, že se třeba objeví na ledové ploše nějaký nový "Jágr" z naší školky.

Aktualizováno Úterý, 29 Září 2015 19:31
 
Návštěva dětí na zahradě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Čtvrtek, 17 Září 2015 11:29

Začal nový školní rok a všechny děti využívají pěkného počasí  k pohybu a hrám na zahradě.

Již teď v září k nám přišli  na zahradu děti z MŠ Lubina a MŠ Mniší. Vyzkoušely si různé prolézačky, jezdili na lanovce a mohly si zaskákat na trampolině. Budeme rádi, když nás zase někdy přijdou navštívit.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Září 2015 11:31
 
MINIZÁTOPEK - štafetový běh PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Čtvrtek, 17 Září 2015 11:17

"SPORTEM KU ZDRAVÍ" - to bylo heslo, kterým přivítala paní Dana Zátopková malé závodníky z mateřských škol na štafetovém běhu Minizátopek 2015, jehož součástí bylo slavnostní otevření sportovního hřiště u ZŠ Emila Zátopka. Otevření hřiště se zúčastnili i další olympionici a osobnosti sportu a města Kopřivnice.

Děti z naší školky statečně běhaly na velkém okruhu za vydatného povzbuzování svých kamarádů, k tomu jim svítilo sluníčko a nakonec si "vyběhaly" krásné 6. místo.

A tak tedy SPORTU ZDAR a příští rok to zkusíme znovu.

Foto zde: http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Září 2015 11:31
 
Festival medu a písničky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Sobota, 05 Září 2015 10:03

Nejen slunečné dny, ale i dny medové si užívaly děti třídy Kopretin a Zvonků. Tedy lépe řečeno jeden, a to čtvrtek 3. 9. 2015. Tento den začínal v areálu Muzea Fojtství Festival medu a písničky, který pořádali místní včelaři. Ti pro zábavu, ale i poučení připravili pro děti mateřských škol různé soutěžní disciplíny, jako např. překážkový běh v klobouku, sestavování úlu, výroba svíček z včelího vosku, které si pak děti mohly vzít domů, nebo pro paní učitelky stloukání rámku. Děti si zaskotačily s klaunem Hopsalínem, mohly si poslechnout vyprávění o včelkách a ukázku živých včel.  A i když jsme si odnesli také jedno žihadlo od vosy, která asi žárlila, že si děti nepovídají o nich, včelařský den pro děti se vydařil a přinesl spoustu nových zážitků.

Foto zde: http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Sobota, 05 Září 2015 10:21
 
Festival medu a písničky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Sobota, 05 Září 2015 09:58

Nejen slunečné dny, ale i dny medové si užívaly děti třídy Kopretin a Zvonků. Tedy lépe řečeno jeden den, a to čtvrtek 3. 9. 2015. Tento den začínal v areálu Muzea Fojtství Festival medu a písničky, který pořádali místní včelaři. Ti pro zábavu, ale i poučení  připravili pro děti mateřských škol různé soutěžní disciplíny, jako např. překážkový běh v klobouku, sestavování úlu, výroba svíček z včelího vosku, které si pak děti mohly vzít domů, nebo pro paní učitelky stloukání rámku. Děti si zaskotačily s klaunem Hopsalínem, mohly si poslechnout vyprávění o včelkách a viděly ukázku živých včel.  A i když jsme si odnesli také jedno žihadlo od vosy, která asi žárlila, že si děti nepovídají o nich, včelařský den pro děti se vydařil a přinesl spoustu nových zážitků.

Foto zde:  http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Neděle, 06 Září 2015 15:38
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 17 z 36