Přihlášení/Odhlášení
MŠ Krátká
Den Země PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Středa, 07 Červen 2017 16:27

V letošním roce byl Den Země zaměřen na faunu, flóru a hmyz. A jelikož nás celý rok provází kamarád Medovníček se svými přáteli zvířátky, tak i inspirace vycházela z tohoto tématu. Děti společně vytvořily úly z novinového papíru, včeličky z plastových lahví a nad vším dohlížel skřítek Medovníček.

 

 

 
Maminka má svátek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Středa, 07 Červen 2017 16:12

I letos jsme se rozhodli oslavit svátek všech maminek společně na naší zahradě. Děti z jednotlivých tříd si nacvičily vystoupení, a tak jsme mohli shlédnout malé berušky a fotbalisty z Pomněnek, tanec La ole ola z Pampelišek, Banana předvedly Kopretiny a s Pomádou děti ze Zvonků. Pro děti byla připravena   stanoviště, kde plnily různé úkoly a aktivity. A k tomu všemu nám krásně hřálo i sluníčko. Tak zase příště.

 

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Středa, 07 Červen 2017 16:13
 
Noc s Andersenem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Úterý, 18 Duben 2017 15:57

I v letošním roce připravily pracovnice kopřivnické knihovny pro děti mateřských škol akci s názvem "Noc s Andersenem" a letos se jí zúčastnily děti z naší školky- třída předškoláků Zvonky. Od 18.00 do 21.00 byl pro děti připraven bohatý program plný her a soutěží s názvem "Popletené pohádky". Na začátku děti pojedly vtipné kaše, což jim určitě  "pomohlo" ve tvoření správných pohádkových dvojic, vydaly se do Černého lesa po tmě za čarodějnicí, kde si vysloužily za odměnu perníkové ucho. Čekaly na ně i další úkoly jako skládání pohádkových obrázků, hledání stejných ponožek, přebírání hrachu pro Popelku a samozřejmě přišla vhod i zdravá svačinka. No a nakonec došlo i na hledání a nalezení ukrytého pokladu, ze kterého měly děti opravdovou radost.

 

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Úterý, 18 Duben 2017 15:58
 
Haf a baf s pejsky bez obav PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Neděle, 19 Březen 2017 16:45

Jak se chovat k pejskům, v čem a jak nám mohou pomáhat, co dělat, když se blíží cizí pes?  Na tyto a ještě řadu dalších otázek přišly odpovědět členky canisterapeutického spolku z Kopřivnice. A vzaly sebou samozřejmě i ty, o kterých to všechno je, své psí miláčky. Postupně je dětem představily, předvedly některé jejich dovednosti např. podávání přemětů, vyzouvání ponožek aj., zahrály si s dětmi na stopování. Děti si mohly pejsky pohladit, nechat si je podlézat pod nohami nebo jim nabídnout malou dobrůtku. Děti tak poznaly, že pes nemusí být jen domácí mazlíček, ale může také pomáhat.

 

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Neděle, 19 Březen 2017 16:55
 
Pohádkový karneval PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Pondělí, 13 Březen 2017 17:46

Ve školku plnou pohádkových bytostí se ve čtvrtek 2. 3. 2017 se proměnila naše školka. Od 15. 00 hodin začalo spolu s rodiči karnevalové veselí v jednotlivých třídách, Pampelišky rejdily spolu se Zvonky a Pomněnky s Kopretinami. Pro děti byl připraven bohatý program plný her, soutěží a tance, do kterých byli zapojeni i rodiče, a za které byli všichni odměněni nějakou maličkostí. Občerstvit se během celého odpoledne mohli v "bufetu", kde se o dobrotypostaraly paní kuchařky. Byla připravena i bohatá tombola, a pokud si snad někdo žádnou cenu neodnesl, doufejme, že alespoň strávil spolu s rodiči a kamarády příjemné a veselé odpoledne.

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Neděle, 19 Březen 2017 16:56
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 25