Přihlášení/Odhlášení
MŠ Krátká
Zavírání zahrady s Večerníčkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Středa, 06 Prosinec 2017 16:00

3. listopadu se naše zahrada změnila v jednu velkou pohádku. Večerníček ukládal zahradu ke „spánku“ a pozval děti, ať se k němu přidají, a to buď na koloběžce, nebo pěšky. Děti si vyrobily večerníčkovou čepici a plnily úkoly, které si pro ně Večerníček připravil. Za splnění dostaly barevnou stužku a sladkou odměnu a čaj, kterou připravily paní kuchařky. Nakonec si ozdobily lucerničku, kterou si posvítily na cestu domů.

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Sobota, 09 Prosinec 2017 16:50
 
Svět kostiček-lego PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Středa, 06 Prosinec 2017 15:52

Kostička ke kostičce, trocha fantazie a můžete si postavit třeba letadlo nebo dům. A děti fantazii mají a stavět z lega umí. Rozhodli jsme se tedy navštívit výstavu Svět kostiček-lego v Technickém muzeu TATRA a podívat se, co vše se dá ještě z lega postavit. Děti si mohly prohlédnout různé lodě, motorky, automobily, kamiony nebo roboty. Nakonec jsme využili i možnost projít si celé muzeum a podívat se, jaké automobily byly v Kopřivnici vyrobeny.

 

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Sobota, 09 Prosinec 2017 16:50
 
Stopování s Rumcajsem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Středa, 06 Prosinec 2017 15:48

Poznají děti stromy, jejich plody či listy, mech, umí se dívat kolem sebe? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet přímo v přírodě. Rumcajs, který „provázel“ děti ze Zvonků celý měsíc říjen, připravil pro děti stopování lesem. Děti dostaly kartičky s úkoly, např. najdi mech, různě barevný list, broučka, kámen apod. a cestou na Červený kámen, kolem rybníčka a zříceniny hradu Šostýn a Husovy lípy se snažily svoji kartičku co nejvíce zaplnit. Někomu se dařilo lépe, někomu méně, ale důležité bylo užít si krásný den a umět se v přírodě i trochu porozhlédnout.

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno Sobota, 09 Prosinec 2017 16:51
 
Pampelišky na "cestách" PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Sobota, 25 Listopad 2017 15:52

Prozkoumat a seznámit se s okolím svého města a užít si krásný říjnový slunečný podzim se rozhodly Pampelišky a vydaly se na svůj první velký výlet v novém školním roce. Řádně vybaveni baťůžky, které ukrývaly určitě plno dobrůtek, si to namířili směr Bílá hora. Odtud mohly děti pozorovat nejen naše město, ale také proměny přírody na podzim, proběhnout se po louce nebo si zahrát honičku mezi stromy. A pak zase hajdy zpátky do školky.

 

 

http://slunce11.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Sobota, 09 Prosinec 2017 16:49
 
Minizátopek 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Štrbáková   
Pondělí, 18 Září 2017 16:41

"Děti z naší školičky, mají rychlé nožičky"-to byl pokřik, který si děti připravily na letošní štafetový běh Minizátopek na hřišti ZŠ. E. Zátopka. tentokrát se zúčastnilo šest mateřských škol a naše děti vybojovaly krásné 3. místo. Kromě medailí a malých odměn si odnesly i diplom podepsaný Danou Zátopkovou, která i letos přijela podpořit malé závodníky.

 

Aktualizováno Pondělí, 18 Září 2017 17:06
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 24