Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Ukončení školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 28 Červen 2016 22:06

Poslední akce s rodiči byla na zahradě v úterý 29.6.Nejdříve se rodičům předvedly děti z tanečního kroužku p.uč.Dratvové svými dvěma tanečky.Potom zatancovaly děti z 1.třídy taneček a písničku o vodě.Děti z 2.třídy si připravily se svými p.učitelkami taneček na píseň skupiny Hradišťan Modlitba za vodu.A  námořníci ze 3.třídy si  s chutí zatancovali a zazpívali písničku Plakalo bejby od Petra Spáleného.Nakonec jsme pasovaly na školáky děti, kteřé byly nemocné a neúčastnily se Pasování školáků spojeného se spaním v MŠ. Potom jsme se všichni přesunuli na zahradu,kde jsme si v klidu opekli párky a pohráli si na naší zahradě.

Všem dětem a jejich rodičům přejeme krásné a pohodové prázdniny a krásnou dovolenou.

 

 

Aktualizováno Úterý, 28 Červen 2016 22:13
 
Výletníci 1. třídy vyrážejí… PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 26 Červen 2016 19:46

S koncem školního roku se před úplným rozloučením s Kapičkou, která nás provází celým rokem v různých podobách, vydáváme na výlety po okolí Kopřivnice. Nejmenší děti zvládly například vyšlápnout až k rozhledně na Bílou Horu. Cestou jsme obdivovali k čemu všemu Kapička přiložila pomyslnou ruku k dílu a co všechno vytvořila.Na vrcholku jsme ji byli vděční za množství jejich kamarádek v lahvích,které nás osvěžily.Další den jsme se vydali za poznáním do muzea Tatry a na zasloužený nanuk.Prošli jsme se v krásném dešti na malou procházku, abychom si s Kapičkou ještě užili.... J Těšíme se na další výlety s ní.(A.Chudobová)


 

Aktualizováno Neděle, 26 Červen 2016 19:46
 
Výlet na Zámek Lešná u VM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 21 Červen 2016 15:13

POslední výlet v tomto školním roce jsme naplánovali na Zámek Lešná u Valašského Meziříší.Děti shlédly 2 programy určené pro MŠ."S princeznou v komnatách" jsme se prošli po celém zámku a prohlédli si, jak kdysi bydlely princezny.

V programu "Co to tiká" děti shlédly maňáskovou pohádku o skřítku Hodináříčkovi, která nás zavedla do doby, kdy lidé měli jaksi více času, ráno je budil kohout a večer zaháněla domů klekánice. A hlavně - společně pomohly skřítku Hodináříčkovi přemoci polednici a klekánici.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Úterý, 21 Červen 2016 15:15
 
Pasování školáků a spaní v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Červen 2016 17:34

LEtošní pasování školáků proběhlo  v duchu námořnických úkolů.Všichni předškoláci museli splnit úkoly a dostat samé jedničky při "Maturitě předškoláků",aby byli pasováni na školáky.Potom si s pomocí rodičů opekli špekáčky a pak se s rodiči rozloučili.

Při cestě za pokladem jsme museli u pirátů splnit úkol,abychom mohli pokračovat. Nakonec nám piráti dobrovolně poklad vydali.Ještě nás čekala stezka odvahy,kdy jsme si ve tmě na cestu museli posvítit baterkami.Po návratu do školky jsme si ještě zařádili při pyžamové diskotéce a unaveni lehli do spacáků a usnuli.

Děkujeme všem maminkám a tatínkům,kteří nám upekli dobrotky k pozdní večeři a snídani.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2016 17:36
 
Minivíceboj MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 16 Červen 2016 09:19

I letos se naše děti zúčastnily atletických závodů Minivíceboj MŠ.Výběr dětí byl velmi těžký,protože se mohlo zúčastnit jen 5 děvčat a 5 chlapců.Závodit chtělo více chlapců než byl předepsaný počet,proto volba byla velmi těžká.Museli jsme dětem slíbit,že si závody uděláme i v MŠ.

Nejúspěšnějším sportovcem byl Vojta Douda,který získal 4 medaile a Viktorka Kalužová,která získala 2 medale.Celkově jsme se  umístili na krásném 4.místě a dokonce i medaili a sladkou odměnu dostal každý závodník.Děkujeme všem dětem za snahu,protože bojovali všichni ze všech sil.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Červen 2016 09:21
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 31