Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Výlet na Zámek Lešná u VM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 21 Červen 2016 15:13

POslední výlet v tomto školním roce jsme naplánovali na Zámek Lešná u Valašského Meziříší.Děti shlédly 2 programy určené pro MŠ."S princeznou v komnatách" jsme se prošli po celém zámku a prohlédli si, jak kdysi bydlely princezny.

V programu "Co to tiká" děti shlédly maňáskovou pohádku o skřítku Hodináříčkovi, která nás zavedla do doby, kdy lidé měli jaksi více času, ráno je budil kohout a večer zaháněla domů klekánice. A hlavně - společně pomohly skřítku Hodináříčkovi přemoci polednici a klekánici.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Úterý, 21 Červen 2016 15:15
 
Pasování školáků a spaní v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Červen 2016 17:34

LEtošní pasování školáků proběhlo  v duchu námořnických úkolů.Všichni předškoláci museli splnit úkoly a dostat samé jedničky při "Maturitě předškoláků",aby byli pasováni na školáky.Potom si s pomocí rodičů opekli špekáčky a pak se s rodiči rozloučili.

Při cestě za pokladem jsme museli u pirátů splnit úkol,abychom mohli pokračovat. Nakonec nám piráti dobrovolně poklad vydali.Ještě nás čekala stezka odvahy,kdy jsme si ve tmě na cestu museli posvítit baterkami.Po návratu do školky jsme si ještě zařádili při pyžamové diskotéce a unaveni lehli do spacáků a usnuli.

Děkujeme všem maminkám a tatínkům,kteří nám upekli dobrotky k pozdní večeři a snídani.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2016 17:36
 
Minivíceboj MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 16 Červen 2016 09:19

I letos se naše děti zúčastnily atletických závodů Minivíceboj MŠ.Výběr dětí byl velmi těžký,protože se mohlo zúčastnit jen 5 děvčat a 5 chlapců.Závodit chtělo více chlapců než byl předepsaný počet,proto volba byla velmi těžká.Museli jsme dětem slíbit,že si závody uděláme i v MŠ.

Nejúspěšnějším sportovcem byl Vojta Douda,který získal 4 medaile a Viktorka Kalužová,která získala 2 medale.Celkově jsme se  umístili na krásném 4.místě a dokonce i medaili a sladkou odměnu dostal každý závodník.Děkujeme všem dětem za snahu,protože bojovali všichni ze všech sil.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Červen 2016 09:21
 
Výlet do ZOO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 08 Červen 2016 16:42

"Dneska jedem do ZOO,do ZOO,do ZOO a už se moc těšíme na zvířátka....."

Tuhle písničku se učíme od pondělí a dnes jsme se konečně dočkali.Krásné počasí přispělo k tomu,že jsme si výlet užili.Krásnou vycházkou po ZOO v Ostravě jsme si  prohlídli hned několik zvířátek,snědli celou svačinu a unaveni jsme se vrátili do školky.Výlet autobusem se nám moc líbil. A maminkám a tatínkům po cestě ze školky povyprávíme,co jsme všechno viděli.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Středa, 08 Červen 2016 16:44
 
Vycházka ke kozičkám PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 05 Červen 2016 17:41

V pátek jsme se vydali s batohy plnými dobrot pro kozy na pěší výlet do Příbora k ohradě. Počasí se ráno tvářilo všelijak, ale my jsme se nenechali odradit a úsměvem na rtu jsme vyrazili. Po cestě jsme potkali i kachny a ovečky. V Příboře u ohrady nás vítala lama, která měla společnou louky s kozami. Když jsme se osvěžili a snědli svačinku, nahrnuli jsme se k plotu se všemi dobrotami, které jsme si pro kozy nachystali. Každý měl kousek mrkvičky, starého chleba nebo jablka. Dětem se zejména líbila malá kůzlátka a k velkému kozlovi došly jen ti neodvážnější. Když jsme nakrmili zvířátka a společně se vyfotili, následovalo poslední pohlazení a cesta zpět do školky.(B.Podzimková)

 

Aktualizováno Neděle, 05 Červen 2016 17:41
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 31