Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Pozvánka na rozloučení se školním rokem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 21 Červen 2017 15:53

Zveme všechny děti a rodiče na ukončení školního roku spojené s vodními hrátkami a táborákem.

Kdy: v úterý 27.6.

V kolik: průběžně od 15.00 – 15.30

Program:

 

  • vodní hrátky - hry s vodou na stanovištích - po splnění úkolů malé překvapení
  • táborák
  • párky s sebou , občerstvení zajištěno

 

Aktualizováno Úterý, 27 Červen 2017 18:20
 
Květen,červen v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 11 Červen 2017 17:16

Květen a červen v MŠ je bohatý na výlety a různé akce,které pro děti připravujeme.

První společný výlet byl na Zámek Kunín,kde si pro nás pracovníci zámku připravili pohádkový den.Mohli jsme nakouknout do zámeckých komnat,viděli jsme spoustu loutek a shlédli jsme pěknou pohádku o drakovi.

Další výlet jsme pro děti připravili k jejich svátku Dne dětí. Jeli jsme vláčkem Štramberáčkem do Štramberku, kde jsme si udělali krásnou procházku na Trúbu, do Muzea Zdeňka Buriana, nebo do jeskyně Šipka.Výlet se vydařil a děti si jízdu ve vláčku moc užívaly.

Canisterapie .V projektu  PES s canisterapeutickým týmem  SmilingDog  v mateřských školách navštívili děti pejci se svým doprovodem.Projekt má za cíl seznámit děti jak se o pejsky pečuje a jak se k pejsům máme chovat.Děti byly z pejsků nadšené a byly rády,že si pejsky můžou pohladit a pohrát s nimi.Vše za doprovodu lektorek.Můžete se podívat na reportáž KTK Kopřivnice zde:

Návštěva letiště.Děti ze 3.třídy se byly podívat na letišti v Mošnově.Poté co jsme prošli bezpečnostní kontrolou, uvítala nás mluvčí letiště a řekla dětem co se smí do letadla brát a co je přísně zakázáno.Potom jsme se projeli letištním autobusem po ranveji a zamířili k hasičům.Prohlídka nové hasičárny byla velmi zajímavá.Nakonec jsme zamávali letadlu, které právě startovalo a letělo na Malorku.Tak šťastnou cestu všem,co pojedou v létě s rodiči také někde k moři.

Ale ještě si užijeme dalších výletů ve školce, které nás čekají do konce školního roku.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

Aktualizováno Neděle, 11 Červen 2017 18:42
 
Den rodiny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 15 Květen 2017 08:08

V  úterý 16.5 jsme oslavili společně s rodiči a prarodiči Den rodiny.Děti si připravily tanečky,písničky básničky a potom spolu s rodiči na zahradě plnily úkoly.Všichni si potom opekli párky a užívali si krásného odpoledne na zahradě MŠ.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 17:24
 
Slet čarodějnic PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 26 Duben 2017 20:16

Čarodějnice všeho druhi se slétly k nám do školky ve středu 27.dubna a plnily všemožné úkoly.Musely absolvovat jízdu na koštětI, ukázat, jak umí čarovat, jak umí uvařit čarovný lektvar a hledaly kolem sebe nejrůznější havěť - krysy, netopýry, hady, pavouky...Po splnění všech úkolů nastal opravdová rej čarodějnic.A tak se milé kolegyně již teď těšíme na další SLET....

 
Morenu nesem... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 24 Březen 2017 11:20

Ve čtvrtek jsme se i my děti ze školky rozloučili se zimou.Děti s p.učitelkami vyráběly velké i malé" Moreny",učily se písničky a básničky o jaru,sluníčku a o Moreně. Průvodem jsme vyprovodili Morenu až k potoku,kde jsme ji zapálili a vhodili do potoka. Druhou Morenu jsme zapálili na zahradě na ohništi a tím jsme zimu zahnali.Snad už bude jen krásně, sluníčkově a jarně!!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 45