Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Moje trdlování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 21 Listopad 2016 19:38

Opět jsme se letos zúčastnili taneční přehlídky Moje trdlování. Jako Pepci námořníci jsme tancovali na písničku Plakalo bejby od P.Spáleného. Děti si  tancování užili a rodičům se celá přehlídka moc líbila. Děkujeme  tak všem dětem a rodičům za účast . Sobotní uplakané odpoledne jsme si určitě krásně zpříjemnili.

Aktualizováno Pondělí, 21 Listopad 2016 19:45
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:39

Zúčastnili jsme se dalších závodů v hale ZŠ E.Zátopka,které pořádala místní ZŠ.Děti sportují velmi rády a taky to bylo znát.Prožívaly všechny rozběhy a navzájem si fandily.Přišlo fandit i několik rodičů.A výsledek ? V běhu na 200 metrů skupina 10 dětí vyhrála zlaté medaile a v závodech v překážkovém běhu 5 dětí získalo stříbrnou medaili.Do finálových rozběhů na 200m se dostali ještě Lara,Luboš a Šimon,kde se nejvíce dařilo Šimonovi,který vyhrál zlatou medaili.Zkrátka - nikdo nezůstal bez medaile a bez odměny.Tyto závody se nám opravdu vydařily.Děkujeme všem dětem za reprezentaci naší MŠ a rodičům za hlasitou podporu.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:40
 
Zavírání zahrady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 07 Listopad 2016 18:39

Letos se mělo uskutečnit Zavírání zahrady ve vodnickém stylu.Přišli vodníci,hastrmani,vodní víly a jejich kamarádi.Vzhledem k nepříznivému počasí jsme se rozhodli,že tuto podzimní slavnost přesuneme do vnitřních prostor MŠ.Na písničku Vodníci jsme si zatancovali a potom plnili vodnické úkoly.Chytali ryby,skládali puzzle vodníka,rybiček,zašívali boty hledali dušičky v hrnečku.Po splnění všech úkolů byly děti odměněni a pochutnaly si na dobrých koláčcích a buchtách,které pro ně připravily maminky.Moc jim za to děkujeme.

 
Tatínku, maminko, pojď si se mnou hrát" PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 25 Září 2016 15:16

Ve čtvrtek 22. 9. se prostor před MŠ proměnil v jedno velké staveniště, díky polytechnickému odpoledni. Sluníčko nás krásně hladilo svými zlatavými paprsky a tak se ti nejšikovnější stavaři široko daleko mohli směle vrhnout do stavění.

K realizaci svých nápadů měli velké polykarpové stavebnice, Merkur, Sevu, lego a spoustu dalších skládaček. K dispozici byla i maličká dílnička, kde si mohly děti s rodiči vyzkoušet zatloukání hřebíčků nebo řezání dřeva pilkou.

Myslím, že i naše zahradní velryba Matylda valila očka nad nápaditostí a zručností tatínků, maminek i jejich nejmenších pomocníčků, protože bylo opravdu na co koukat. J   Nejsem si však jistá, jestli si stavění užili více rodiče nebo jejich ratolesti, protože všude kolem bylo vidět rozzářené "dětské" oči a absolutně nezáleželo na tom, jestli je stavařům 5, 20, 30 nebo 50 J. Mnozí rodiče se očividně velmi rádi vrátili zpátky do svých dětských let a zavzpomínali si na to nejkrásnější, bezstarostné období.

V pohádkách se říká, že bez práce nejsou koláče, což rozhodně nebyl náš případ a tak naše kreativce  za skvěle odvedenou práci čekaly "špekáče", a ani ty pohádkové buchty nechyběly.

Je to opravdu velmi hřejivý pocit, když vidíte, že si rodiče i v dnešní "uspěchané" době najdou okamžik, která patří jen jejich dětem. Protože čas a láska, kterou jim věnujete je k nezaplacení. (Bc. Veronika Mašová) 

Aktualizováno Neděle, 02 Říjen 2016 07:42
 
Cvičení ve fitness centru Q walking v Kopřivnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 20 Září 2016 17:21

Netradičního sportování jsme si užili ve fitness centru Q walging v Kopřivnici. Využili jsme pozvání rodičů Larinky - Lenky a Radima Quitových a navštívili jsme jejich fitness centrum. Děti si vyzkoušely cvičení na běžících pásech a v tělocvičně si vyzkoušely kruhový trénink-posilování, podřepy, poskoky, přitahování a další aktivity. Dětem se cvičení moc líbilo. Byly nadšené z netradičního cvičení a vyzkoušely si nové aktivity. Při cvičení se nezapomnělo na pitný režim a po namáhavém tréninku dostaly zdravou svačinku.

Tímto bychom chtěli poděkovat manželům Lence a Radimu Quitovým za netradiční zážitek, který nám poskytli a budeme se těšit na další - třeba zase od jiných rodičů. Pokud máte co nabídnout, budeme rádi.

Děkujeme. Paní učitelka Jana a Hanka.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

Aktualizováno Středa, 21 Září 2016 20:26
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 31