Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Usměvavé lyžování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 17 Únor 2017 20:23

Lyžařský výcvik ve Ski areálu v Palkovicích prožilo několik dětí z několika školek v Kopřivnici.I naše děti se zúčastnily a celý týden pilně trénovaly,aby v pátek ukázaly své dovednosti na závodech před několika diváky - rodiči.Všechny děti byly odměněny a určitě spokojeny se svým výkonem.

 
Pohádkový karneval PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 03 Únor 2017 17:48

Na letošní karneval jsme si vybrali téma "pohádky", protože nás pohádky provází celým školním rokem. A tak jsme ve středu 1.2. přivítali ve školce spoustu postaviček z pohádek. Na každém karnevale nesmí chybět tanec, promenáda v maskách, soutěže, diplomy a odměny.A tak to bylo i u nás. Čas byl neúprosný a tak jsme spoustu soutěží ani nestihli. Určitě se k soutěžím ještě vrátíme.

Aktualizováno Pátek, 03 Únor 2017 17:49
 
Leden v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 15 Leden 2017 19:52

Po vánocích jsme se všichni natěšení vrátili do MŠ. Hned 1.týden jsme vzpomínali na vánoce a oslavili svátek Tří králů. Děti ze 3.třídy koledovali a vinšovali po celé MŠ.

K radosti všech dětí nám konečně napadl sníh. Nejdříve velký mráz nám znemožnil prožít si zimních radovánek, ale nakonec jsme se dočkali a sněhu si pořádně užili.

V zimním období také myslíme na zvířátka v lese a ke krmelci jsme zvířátkům donesli dobroty, aby v zimě neměla hlad.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Leden 2017 18:54
 
Mikulášská besídka na trojce. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 18 Prosinec 2016 20:30

Letošní besídka pro rodiče dětí na trojce se nesla v duchu čertíků. Několik pohybových ztvárnění písniček o čertech děti moc bavila a tak jsme se rozhodli se o tuhle radost dětí podělit s rodiči. Přidali jsme ještě dramatizaci pohádky O slepičce a kohoutkovi, několik básniček o Mikulášovi a čertech a nakonec Mikulášskou pohádku s písničkami. Děti se moc snažily a rodiče jejich snahu odměnily potleskem.

 
Mikulášská nadílka v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 04 Prosinec 2016 16:24

V pátek do školky přišel za dětmi Mikuláš s andělěm a čertíkem, aby hodným dětem naděloval. Malý strach měly asi všechny děti, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Za písničku a básničku naděloval Mikuláš s andělem a čertík  - jak to bývá - trošku zlobil.  Všechny děti dostaly balíček plný dobrůtek a čert odešel s prázdnou. Protože všechny děti jsou přece HODNÉ!!!!!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 31