Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Slet čarodějnic PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 26 Duben 2017 20:16

Čarodějnice všeho druhi se slétly k nám do školky ve středu 27.dubna a plnily všemožné úkoly.Musely absolvovat jízdu na koštětI, ukázat, jak umí čarovat, jak umí uvařit čarovný lektvar a hledaly kolem sebe nejrůznější havěť - krysy, netopýry, hady, pavouky...Po splnění všech úkolů nastal opravdová rej čarodějnic.A tak se milé kolegyně již teď těšíme na další SLET....

 
Morenu nesem... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 24 Březen 2017 11:20

Ve čtvrtek jsme se i my děti ze školky rozloučili se zimou.Děti s p.učitelkami vyráběly velké i malé" Moreny",učily se písničky a básničky o jaru,sluníčku a o Moreně. Průvodem jsme vyprovodili Morenu až k potoku,kde jsme ji zapálili a vhodili do potoka. Druhou Morenu jsme zapálili na zahradě na ohništi a tím jsme zimu zahnali.Snad už bude jen krásně, sluníčkově a jarně!!

 
Vystoupení k MDŽ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 12 Březen 2017 11:51

Přijali jsme pozvání na vystoupení k MDŽ, které se konalo v sále Katolického domu v Kopřivnici. Nejdříve jsme měli strach z velkého prostoru, ale nakonec jsme měli dokonalé ozvučení a vše bylo slyšet.Písničku o muzikantech děti doplnily hrou na nástroje,básničky o maminkách a babičkách se povedly a děvčata, která se zúčastnila finále Minikoprstar a zazpívala své písničky, si zasloužila velký potlesk.Nakonec jsme pohybově ztvárnily dvě oblíbené písničky.Děti potom rozdaly tulipány všem ženám a popřály jim tak k jejich svátku.

Aktualizováno Neděle, 12 Březen 2017 11:53
 
Minikoprstar 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 26 Únor 2017 16:27

Naše MŠ se přihlásila do soutěže Minikoprstar ,kterou pořádá DDM Kopřivnice.Všechny děti, které si chtěly zazpívat před publikem, si připravily písničku, kterou všem zazpívaly.Našlo se hned několik zpěváčků, kteří se nebáli a krásně zazpívali. Porota- paní učitelky - vyhodnotila ty nejlepší, ale oceněni byli všichni,co se přihlásili. Postupujícím dětem přejem hodně úspěchů ve finále Minikoprstar dne 8.3.2017.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

Aktualizováno Neděle, 26 Únor 2017 16:30
 
Usměvavé lyžování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 17 Únor 2017 20:23

Lyžařský výcvik ve Ski areálu v Palkovicích prožilo několik dětí z několika školek v Kopřivnici.I naše děti se zúčastnily a celý týden pilně trénovaly,aby v pátek ukázaly své dovednosti na závodech před několika diváky - rodiči.Všechny děti byly odměněny a určitě spokojeny se svým výkonem.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 31