Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Výlet Štramberáčkem - MŠ Česká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 31 Květen 2013 15:55

Nevšední zážitek  jsme připravili pro naše děti k jejich svátku - a myslíme si,že se nám to povedlo.Výlet Vláčkem Štramberáčkem od naší MŠ byl zážitkem nejenom pro naše děti ,ale myslíme si ,že pro všechny kopřivničany,které jsme potkali a mávali jim.Cestu jsme si užívali a poznávali naše okolí.

Aktualizováno Úterý, 08 Říjen 2013 08:08
Celý článek...
 
Den otců a matek - MŠ Česká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Květen 2013 18:45

Každoročně v květnu slavíme Den matek a otců na zahradě naší MŠ.Děti s rodiči  plnili různé úkoly na přichystaných stanovištích. Při posledním úkolů měly dětri za úkol vyrobit kytičku pro maminku z papíru.I když jim maminky i tatínci trošku pomohli,měli z toho všichni velkou radost.Nakonec děti zazpívaly pro všechny písničky a předaly vlastoručně vyrobené dárečky.Ukápla nejedna slzička.Za splněné úkoly děti dostaly sladkost a všichni si opekli špekáčky.Počasí se vydařilo a tak se nám vydařil i celý den .

ImageImage

ImageImage

Fotky zde

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Říjen 2013 15:59
 
Minivíceboj - MŠ Česká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Květen 2013 18:18

Minivíceboj

Všechny kopřivniceké školky se zúčastnily závodů na hřišti ZŠ M.Horákové.Malí závodníci si měřili síly v slalomovém běhu,hodu míčkem do dálky,skoku z místa do dálky a běhu  na 150 m.

Naši malí závodníci závodili co jim síly stačily a vybojovali 6.místo.V skoku z místa vybojoval Vojta Fišer 3. místo,      v celkovém součtu  získal Samuel Mráz 6.místo a Vojta Fišer 7.místo .

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezantaci naší školky.

Image Image

Image Image

Image Image

Fotky zde

Další fotky zde :

Aktualizováno Pondělí, 20 Květen 2013 09:44
 
Jak slavíme Den Země v MŠ Česká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 21 Duben 2013 20:22

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Jak slavíme Den Země v MŠ Česká

Bartošovice-Stanice pro ohrožená zvířata

 

Ke svátku Dně Země jsme v MŠ připravili hned několik akcí. První byl výlet za nemocnými nebo poraněnými zvířátky do Stanice pro ohrožená zvířátka v Bartošovicích. Jezdíme tam každoročně a vždy se tam moc těšíme.Nachází se tam mimo jiné čáp,který nelétá ,protože má poraněné křídlo.Ale každý rok vždy vyvede několik mláďátek.Letos to měl obzvláště těžké,protože jak seděl na svých vajíčkách,přihnala se „velikonoční „ zima, ale čáp seděl dál,přestože na něm byla asi půlmetrová vrstva sněhu a byla vidět jen hlava.

 

ImageImage

Image

Oslava Dne Země v parku E.Beneše

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili oslav Dne Země v parku E.,Beneše,kde děti ze 3.oddělení vystoupili na podiu na písničku Večerníček a Na zvířecí poradě.Také jsme vystavili své výrobky z odpadového materiálu na téma pohádky O Koblížkovi.

Image Image

Image Image

Pohádkový les

V sobotu se hrstka odvážných dětí spolu s rodiči a p.učitelkami vydali za trošku chladného počasí na Pohádkový les do Kamenárky. Všechny děti byli za splněné úkoly odměněni.

ImageImage

Image Image

Otevírání zahrady

V úterý 23.4.jsme pořádali akci Otevírání zahrady  s brigádou rodičů.Nejdříve jsme si zahradu uklidili,probudili velrybu Matyldu,zazpívali sluníčku a přivítali jaro.Zatancovali jsme na písničku Večerníček a Na zvířecí poradě a nakonec jsme si všichni opekli špekáčky a poseděli u kytaru o ohně a na zahradě.Odpoledne se vydařilo a děkujeme rodičům za pomoc při úklidu zahrady.

Image Image

 

V pátek jdeme sbírat odpadku do nedalekého lesíka Kubáně. Samozřejmě vždy děti poučíme,co se smí a co se nesmí sbírat a děti si na ruce musí dát staré rukavice.Doufáme ,že tímto dobrým skutkem pomůžeme naší „Zemičce“ a sami si tak budeme pamatovat,že odpadky do přírody nepatří.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Červenec 2013 07:42
 
Hody hody doprovody.... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 29 Březen 2013 18:19

Velikonoce ve školce

 

Na nadcházející Velikonoce jsme se  s dětmi připravali 2 týdny předem.s rodiči jsm si vyzdobili třídy,šatny chodby a hotové výrobky si děti vzali domů,aby si navodili velikonoční atmosféru i u nich doma.

Image Image

ImageImage 

 

Do Muzea v Příboře jezdíme každoročně a to buď na Vánoce nebo na Velikonoce.Zajímavé povídání o tom,jak to bylo kdysi, připomenout si tradice,zvyky našich babiček si rádi poslechneme a oživíme.Tentokrát povídání o Velikonocích bylo doprovázeno výstavkou velikonočních kraslic,které byly zdobené sarodávnou technikou - ozdoby,jména a vzkazy byly do barvených vajíček vyškrábány.Zpříjemnilo nám to období před Velikonocema.Jen nám na výletě bylo trochu zima.O to víc už se těšíme na to jarní sluníčko.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Česká Vám přeje krásné prožití svátků jara Velikonoc.

Image Image

Image Image

Aktualizováno Neděle, 21 Duben 2013 20:40
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>

Strana 29 z 31