Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Návštěva v MŠ Krátká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 22 Září 2014 16:30

V průběhu září se s dětmi  seznamujeme s okolím MŠ,naším městem Kopřivnice a jeho okolím.Chodíme na vycházky do města,po okolí a do ostatních MŠ, na jejich nové zahrady.V pátek ,za krásného slunečného počasí, jsme navštívili MŠ Krátká a jejich Zahradu v pohybu.Vvyzkoušeli jsme lanovku,posilovnu a průlezky.Na oplátku jsme pozvalii děti z jejich školky na naši zahradu  - Vodní svět.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 06 Říjen 2014 18:15
 
Minizátopek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 18 Září 2014 18:45

První závody mezi školkami prověřily fyzičku dětí po prázdninách.Závody se konaly na hřišti ŽŠ M.Horákové za účastí slavných olympioniků, včetně paní Dany Zátopkové. My jsme sice nevyhráli,ale chuť do závodění to dětem určitě nevzalo.Na příští závody budeme pořádně trénovat a určitě vyhrajeme.

 
Návštěva v MŠ Lubina PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 17 Září 2014 16:37

V ramci poznávání okolí MŠ,města Kopřivnice a okolí města,děti z 2.třídy navštívily školku v Lubině a seznámily se tak s jejich zahradou Ptačí svět.Počasí nám přálo a s dětmi jsme si udělali krásný výlet.

Děti z 3.třídy navštívily v ten den dopravní hřiště a zahradu MŠ Ignáce Šustaly.Další školky a jejich zahrady budeme posztupně navštěvovat celoročně.

 

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2014 16:31
 
Začátek školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 17 Září 2014 16:23

Opět jsme se po prázdninách všichni potkali v MŠ a přivítali jsme nové kamrády.Na třídních schůzkách si rodiče poslechli důležité informace o chodu školky,školní řád,informace o projektech a školním vzdělávacím programu,o krozcích a další informace.Ten,kdo nestihl přijít,informace mu dají paní učitelky na oddděleních nebo vedoucí učitelka.Nakonec si děti s rodiči opekli špekáčky a popovídali u táboráku.

Aktualizováno Středa, 17 Září 2014 16:33
 
Ukončení školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 29 Červen 2014 16:05

Cvičení ve Wellness centru

Na pozvání Lenky Quittové jsme navštívili Welnes centrum a zkusili si zacvičit na speciálních chodících pásech a potom v malé tělocvičně jsme absolvovali kruhový trénink pod vedením zkušených cvičitelek.

Děti si protáhly tělo,zlepšily fyzickou kondici a v rámci projektu Hrajeme si pro zdraví děti plnily jeden z cílů - a to cvičit,sportovat.

Tímto děkujeme majitelům - manželům Quittovým za tuto možnost.

 

Spaní ve školce

V pondělí jsme se s dětmi sešli vpodvečer,abychom strávili noční dobrodružství přímo v MŠ.

Vyrobili jsme si námořnocké tričko a po pirátské pohádce a záhadném vzkazu v láhvi jsme se vydali hledat pirátský poklad.Cestou jsme plnili pirátské úkoly,a naonec v lese jsme pod vedením největšího piráta našli poklad.Ještě jsme plnili bobříka odvahy a vrátili se unaveni do školky.Po pyžamové diskotéce děti ulehly do svých spacáků a usnuly.

Pasování školáků,kouzelník,táborák

Ve středu jsme se sešli před MŠ,abychom se všichni rozloučili se školním rokem.Po krátkém vystoupení dětí z Tanečního kroužku pod vedením p.uč.S.Dratvové vystoupil kouzelník,který navodil tu správnou atmosféru.

Potom nastal pro děti,které odcházejí ze školky ten pravý okamžik,kdy byly pasováný na školáky - žáky 1-třídy ZŠ.Ještě společné focení,loučení  jsme se přesunuli na zahradu,kde jsme si opekli párky,na které jsme se těšili nejvíc.

Teď už nám už nezbývá nic jiného,než si popřát krásné prožití prázdnin,slunečnou dovolenou a hodně odpočinky,než nám začne znovu ten nový školní rok.

 

Fotky z akcí v naší MŠ si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Neděle, 29 Červen 2014 16:45
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>

Strana 24 z 31