Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Předvánoční čas v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Sobota, 27 Prosinec 2014 19:08

Besídka v Pečovatelském domě

V čase předvánočním jsme mysleli i na obyvatele Domu s pečovatelskou službou na ulici Česká a šli jsme jim zpříjemnit adventní čas.Svýmipísničkami,tanečky,koledami a dárečky jsme jim snad udělali velkou radost

Vánoční dílničky

S rodiči jsme si v každé třídě nazdobili šatny a chodby vánočními ozdobami nebo si vyrobili vánoční ozdobu domů ve vánočních dílničkách.Při poslechu koled jsme si navodili příjemnou předvánoční atmosféru

 

Výstava betlémů

V Katolickém domě byla úžasná výstava betlémů všecho druhu.Toho využili děti a paní učitelky z 2.třídy a prohlédli so betlémy z papíru,ze dřeva,pohyblivé figurky i zdobení perníčků,pletení zvonečků.

 

Vánoční stromeček pro zvířátka v lese

Nezapomněli jsme ani na zvířátka v lese a z donesených dobrot jsme jim u krmelce nazdobili vánoční stromeček pro zvířátka.Popřáli jsme jim pěkné vánoce a dobrou chuť...

 

Vánoce a besídka v MŠ

A nakonec jsme se dočkali...Vánoce ve školce můžou začít.Samozřejmě,že i k nám přišel Ježíšek,užili jsme si slavnostního vánočního obědu s vánočním pohoštěním,které nám upekli maminky.A odpoledne začala besídka pro rodiče,na kterou jsme se všichni moc těšili.Prskavky,koledy,vánoční písničky a básničky - to všechno přispělo ke krásné vánoční atmosféře.

A všem rodičům přejeme krásné prožití vánočních svátků ve svých domovech a se svou rodinou a hodně štěstí a zdraví ro roku 2015.

 

Více fotek  si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Sobota, 27 Prosinec 2014 19:37
 
Mikulášská nadílka v DDM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 09 Prosinec 2014 19:33

Letos jsme za Mikulášem,čertem a anděly šli do DDM.Po pohádce o kůzlátkách,při které se pobavily nejen děti ale i paní učitelky se děti dočkaly příchodu Mkuláše.po splnění úkolů a po zazpívání písničky,všechny děti dostaly balíček plný dobrůtek.Děkujeme zaměstnancům DDM za vtipnou pohádku a připravený program pro naše děti.

Aktualizováno Úterý, 09 Prosinec 2014 19:39
 
Školní časopis PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 03 Prosinec 2014 10:51

Vydáváme školní časopi.Listopadové číslo si můžete přečíst zde.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Prosinec 2014 21:37
 
Poznáváme podzimní les.... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 12 Listopad 2014 16:23

První listopadový týden se na třetí třídě nesl v duchu poznávání lesa, lesních zvířátek a Slovinska. Náš projekt se jmenoval Poznáváme podzimní les se Slovinskými kamarády. Děti se pomocí projektu seznámily s cizím krajem, s dětmi v cizí zemi a hlavně s lesními zvířátky v České republice a na Slovinsku. Na děti každý den čekaly připraveny evokační otázky, na které hledaly odpověď. Odpovědi byly skryté na videozáznamech ze Slovinka, na fotografiích, v didaktických obrázcích, mapách, knihách, každodenních úkolech v pracovních koutcích třídy, v prostorách školní zahrady a na procházce v přírodě. Ve čtvrtek za námi na zamykání školní zahrady přijel skřítek až ze Slovinska, jehož jméno hledaly děti společně s rodiči v okolí velryby Matyldy. Celý týden se velmi vydařil a my se společně těšíme na další poznávání.

 

 

Fotky z akcí v naší MŠ si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Středa, 12 Listopad 2014 16:31
 
Tajuplný les PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 07 Listopad 2014 14:20

Ve čtvrtek 5.11.jsme se za krásného netypicky teplého počasíí rozloučili se všemi lesními skřítky,zvířátky,trpaslíky a lesními vílami před nastávající zimou.Za doprovodu písničky Když jde malý bobr spát se všechny děti v maskách roztančily, všem rodičům předvedly své krásné modely a zazpívaly písničku Tisíc skřítků podzimníčků. Potom šly do Tajuplného lesa na školní zahradě pomáhat  lesním skřítkům s úkoly a zazimováním zahrady.S přicházející tmou děti využily světýlka,lucerničky a lampionky,aby si svítily na cestu.Také jim pomáhalo spoustu lucerniček a dýňových halowenů.které si vyrobily společně se svými rodiči v podzimních dílničkách a které byly po celé zahradě.Za odměnu pak všichni dostaly sladkou odměnu a něco na zahřátí - i když to ani nebylo moc potřeba.Po opečení párků se všichni spokojeně rozešli domů.Děkujeme rodičům za příjemnou atmosféru při této akci pro rodiče a děti.

 

Aktualizováno Pátek, 07 Listopad 2014 14:38
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>

Strana 21 z 30