Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Mikulášská nadílka v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 04 Prosinec 2016 16:24

V pátek do školky přišel za dětmi Mikuláš s andělěm a čertíkem, aby hodným dětem naděloval. Malý strach měly asi všechny děti, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Za písničku a básničku naděloval Mikuláš s andělem a čertík  - jak to bývá - trošku zlobil.  Všechny děti dostaly balíček plný dobrůtek a čert odešel s prázdnou. Protože všechny děti jsou přece HODNÉ!!!!!

 
Hokejová ukázka na zimním stadionu HC Kopřivnice PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 17:19

Děti dnes měly možnost shlédnout dovednosti malých hokejistů, včetně našeho kamaráda Mariánka Kacíře.Nahlédli jsme do zázemí stadionu, děti si mohly zastřílet na hokejovou branku a na památku dostaly puk s logem.Děkujeme tak p.trénérovi M.Kacířovi za tuhle možnost.A přejeme malým hokejistům hodně úspěchů.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

A další fotky můžete shlédnout  zde:

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 20:14
 
Moje trdlování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 21 Listopad 2016 19:38

Opět jsme se letos zúčastnili taneční přehlídky Moje trdlování. Jako Pepci námořníci jsme tancovali na písničku Plakalo bejby od P.Spáleného. Děti si  tancování užili a rodičům se celá přehlídka moc líbila. Děkujeme  tak všem dětem a rodičům za účast . Sobotní uplakané odpoledne jsme si určitě krásně zpříjemnili.

Aktualizováno Pondělí, 21 Listopad 2016 19:45
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:39

Zúčastnili jsme se dalších závodů v hale ZŠ E.Zátopka,které pořádala místní ZŠ.Děti sportují velmi rády a taky to bylo znát.Prožívaly všechny rozběhy a navzájem si fandily.Přišlo fandit i několik rodičů.A výsledek ? V běhu na 200 metrů skupina 10 dětí vyhrála zlaté medaile a v závodech v překážkovém běhu 5 dětí získalo stříbrnou medaili.Do finálových rozběhů na 200m se dostali ještě Lara,Luboš a Šimon,kde se nejvíce dařilo Šimonovi,který vyhrál zlatou medaili.Zkrátka - nikdo nezůstal bez medaile a bez odměny.Tyto závody se nám opravdu vydařily.Děkujeme všem dětem za reprezentaci naší MŠ a rodičům za hlasitou podporu.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:40
 
Zavírání zahrady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 07 Listopad 2016 18:39

Letos se mělo uskutečnit Zavírání zahrady ve vodnickém stylu.Přišli vodníci,hastrmani,vodní víly a jejich kamarádi.Vzhledem k nepříznivému počasí jsme se rozhodli,že tuto podzimní slavnost přesuneme do vnitřních prostor MŠ.Na písničku Vodníci jsme si zatancovali a potom plnili vodnické úkoly.Chytali ryby,skládali puzzle vodníka,rybiček,zašívali boty hledali dušičky v hrnečku.Po splnění všech úkolů byly děti odměněni a pochutnaly si na dobrých koláčcích a buchtách,které pro ně připravily maminky.Moc jim za to děkujeme.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 31