Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Minikoprstar 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 26 Únor 2017 16:27

Naše MŠ se přihlásila do soutěže Minikoprstar ,kterou pořádá DDM Kopřivnice.Všechny děti, které si chtěly zazpívat před publikem, si připravily písničku, kterou všem zazpívaly.Našlo se hned několik zpěváčků, kteří se nebáli a krásně zazpívali. Porota- paní učitelky - vyhodnotila ty nejlepší, ale oceněni byli všichni,co se přihlásili. Postupujícím dětem přejem hodně úspěchů ve finále Minikoprstar dne 8.3.2017.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

Aktualizováno Neděle, 26 Únor 2017 16:30
 
Usměvavé lyžování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 17 Únor 2017 20:23

Lyžařský výcvik ve Ski areálu v Palkovicích prožilo několik dětí z několika školek v Kopřivnici.I naše děti se zúčastnily a celý týden pilně trénovaly,aby v pátek ukázaly své dovednosti na závodech před několika diváky - rodiči.Všechny děti byly odměněny a určitě spokojeny se svým výkonem.

 
Pohádkový karneval PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 03 Únor 2017 17:48

Na letošní karneval jsme si vybrali téma "pohádky", protože nás pohádky provází celým školním rokem. A tak jsme ve středu 1.2. přivítali ve školce spoustu postaviček z pohádek. Na každém karnevale nesmí chybět tanec, promenáda v maskách, soutěže, diplomy a odměny.A tak to bylo i u nás. Čas byl neúprosný a tak jsme spoustu soutěží ani nestihli. Určitě se k soutěžím ještě vrátíme.

Aktualizováno Pátek, 03 Únor 2017 17:49
 
Leden v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 15 Leden 2017 19:52

Po vánocích jsme se všichni natěšení vrátili do MŠ. Hned 1.týden jsme vzpomínali na vánoce a oslavili svátek Tří králů. Děti ze 3.třídy koledovali a vinšovali po celé MŠ.

K radosti všech dětí nám konečně napadl sníh. Nejdříve velký mráz nám znemožnil prožít si zimních radovánek, ale nakonec jsme se dočkali a sněhu si pořádně užili.

V zimním období také myslíme na zvířátka v lese a ke krmelci jsme zvířátkům donesli dobroty, aby v zimě neměla hlad.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Leden 2017 18:54
 
Mikulášská besídka na trojce. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 18 Prosinec 2016 20:30

Letošní besídka pro rodiče dětí na trojce se nesla v duchu čertíků. Několik pohybových ztvárnění písniček o čertech děti moc bavila a tak jsme se rozhodli se o tuhle radost dětí podělit s rodiči. Přidali jsme ještě dramatizaci pohádky O slepičce a kohoutkovi, několik básniček o Mikulášovi a čertech a nakonec Mikulášskou pohádku s písničkami. Děti se moc snažily a rodiče jejich snahu odměnily potleskem.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 31