Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Mikulášská besídka na trojce. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 18 Prosinec 2016 20:30

Letošní besídka pro rodiče dětí na trojce se nesla v duchu čertíků. Několik pohybových ztvárnění písniček o čertech děti moc bavila a tak jsme se rozhodli se o tuhle radost dětí podělit s rodiči. Přidali jsme ještě dramatizaci pohádky O slepičce a kohoutkovi, několik básniček o Mikulášovi a čertech a nakonec Mikulášskou pohádku s písničkami. Děti se moc snažily a rodiče jejich snahu odměnily potleskem.

 
Mikulášská nadílka v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 04 Prosinec 2016 16:24

V pátek do školky přišel za dětmi Mikuláš s andělěm a čertíkem, aby hodným dětem naděloval. Malý strach měly asi všechny děti, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Za písničku a básničku naděloval Mikuláš s andělem a čertík  - jak to bývá - trošku zlobil.  Všechny děti dostaly balíček plný dobrůtek a čert odešel s prázdnou. Protože všechny děti jsou přece HODNÉ!!!!!

 
Hokejová ukázka na zimním stadionu HC Kopřivnice PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 17:19

Děti dnes měly možnost shlédnout dovednosti malých hokejistů, včetně našeho kamaráda Mariánka Kacíře.Nahlédli jsme do zázemí stadionu, děti si mohly zastřílet na hokejovou branku a na památku dostaly puk s logem.Děkujeme tak p.trénérovi M.Kacířovi za tuhle možnost.A přejeme malým hokejistům hodně úspěchů.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

A další fotky můžete shlédnout  zde:

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 20:14
 
Moje trdlování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 21 Listopad 2016 19:38

Opět jsme se letos zúčastnili taneční přehlídky Moje trdlování. Jako Pepci námořníci jsme tancovali na písničku Plakalo bejby od P.Spáleného. Děti si  tancování užili a rodičům se celá přehlídka moc líbila. Děkujeme  tak všem dětem a rodičům za účast . Sobotní uplakané odpoledne jsme si určitě krásně zpříjemnili.

Aktualizováno Pondělí, 21 Listopad 2016 19:45
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:39

Zúčastnili jsme se dalších závodů v hale ZŠ E.Zátopka,které pořádala místní ZŠ.Děti sportují velmi rády a taky to bylo znát.Prožívaly všechny rozběhy a navzájem si fandily.Přišlo fandit i několik rodičů.A výsledek ? V běhu na 200 metrů skupina 10 dětí vyhrála zlaté medaile a v závodech v překážkovém běhu 5 dětí získalo stříbrnou medaili.Do finálových rozběhů na 200m se dostali ještě Lara,Luboš a Šimon,kde se nejvíce dařilo Šimonovi,který vyhrál zlatou medaili.Zkrátka - nikdo nezůstal bez medaile a bez odměny.Tyto závody se nám opravdu vydařily.Děkujeme všem dětem za reprezentaci naší MŠ a rodičům za hlasitou podporu.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2016 17:40
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 30