Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Olympiáda v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 21 Únor 2010 19:31

Tak, jako sportovci na ZOH ve Vancouveru, tak si i děti z 2. a 3. oddělení uspořádali Olympiádu v MŠ.Po slavnostním zahájení, kdy jsme si pověsili olympijskou i českou vlajku a zapálili olympijská oheň, následovaly soutěže. Neměli jsme klasické disciplíny, ale i ty naše, netradiční nás velmi pobavily a motivovaly k nejlepším výsledkům.Děti si vyrobily olympijské kartičky a do těch sbíraly razítka, která byla rozdělena dle výkonů.Zlatá medaile bylo sluníčko,stříbrná hvězdička a bronzová medaile byl zvoneček.

Naše netradiční disciplíny byly velmi širokého zaměření - koulení sněhovou koulí -velkým overbalem, chůze na chůdách, skákání v pytlích, jízda na saních nebo lopatách, házení sněhovou a papírovou koulí na cíl,jízda na jedné lyži, skládání olympijských kruhů, navlékání korálků a spousta dalších.

Po celou dobu jsme sledovali úspěchy našich sportovců, počítali medaile, vystřihovali si obrázky M.Sáblikové, L.Bauera nebo našich hokejistů, kreslili sportovce.Povídali jsme si o symbolech Olympijských her, poznávali jsme světadíly a přiřazovali k pěti barvám na olympijských kruzích.

Nakonec všichni dostanou medaile -jak jinak než zlaté,diplomy a s ukončením Olympijských her si ukončíme  i naši Olympiádu v MŠ. A v duchu hesla: "Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se"  všichni  si nakonec zatleskáme a vůbec nám nebude vadit, jestli máme více medailí zlatých,stříbrných nebo bronzových.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Více fotek najdete zde

Aktualizováno Neděle, 21 Březen 2010 20:53
 
Návštěva v 1.třídě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 26 Leden 2010 18:36

Na pozvání dětí a paní učitelek jsme se byli podívat na návštěvě 1.třídy v ZŠ 17.listopadu.Podívali jsme se na naše kamarády,kteří ješti vloni s námi chodili do MŠ.Dnes už nám předváděli,jak umí číst,psát a počítat.Prvňáčci pustili sednout naše předškoláky do lavic,aby si vyzkoušeli,jak jim to v lavici sluší.A protože naše děti ještě psát neumí,alespoň namalovaly prvňáčkům na památku obrázky .

My jsme na památku dostali dárečky a už se všichni těšíme,až sem přijdeme k zápisu.

ImageImage

ImageImage

Aktualizováno Neděle, 21 Únor 2010 19:22
 
Beseda o Školní zralosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 24 Leden 2010 12:22

Zveme rodiče všech předškoláků na Besedu o Školní zralosti.

Paní psycholožka Mgr. Helena Pýchová Vám ráda odpoví na všechny otázky týkajícího se Vašeho dítěte.

Besedy se zúčastní zástupce ZŠ 17.listopadu,který Vám řekne o průběhu zápisu a další nabídku kroužků a aktivit na této škole.

Beseda se koná ve středu 27.1.2010 v 15.hodin na 3.oddělení.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Leden 2010 21:10
 
Leden 2010 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 10 Leden 2010 12:56

Po vánocích jsme se všichni těšili zpátky do školky.A za těch pár dnů jsme toho spoustu zažili.Na Tři krále jsme koledovali,byli jsme si zacvičit v tělocvičně ZŠ 17.listopadu,zaplavali jsme si na bazéně,vyřádili jsm se ve sněhu a ještě jsme šli do lesa za zvířátky,kde jsme do krmelce nasypali spoustu dobrot .

Na všechno se můžete podívat zde.

Malá ukázka našich zážitků:

ImageImage

ImageImage

ImageImage

                                                            Image

Aktualizováno Neděle, 21 Únor 2010 19:22
 
Mikuláš v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 04 Prosinec 2009 18:37

V pátek 4.12.nás navštívil Mikuláš s andělem a čertem.Všechny děti byly hodné,protože všechny dostaly od Mikuláše balíček.Samozřejmě za pěknou básničku nebo písničku.

Podívejte se na fotlky.

ImageImage

                                                   Image

Aktualizováno Neděle, 10 Leden 2010 12:46
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 Další > Konec >>

Strana 44 z 46