Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Podzimní dílničky s rodiči PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 24 Říjen 2010 14:58

Na všech odděleních proběhly minulý týden podzimní dílničky,ve kterých děti spolu se svými rodiči vyráběli Podzimníčky.Během podzimních vycházek jsme s dětmi nasbírali spoustu přírodnin - žaludy, kaštany, šípky, šišky, krásně zbarvené podzimní listí a spustu dalšího přírodního materiálu.A pak se tvořilo,lepilo skládalo a vyrábělo...A končné výrobky nám teď zdobí prostory MŠ.Moc se nám to povedlo a děti s rodiči si v příjemné tvořivé atmosféře moc vyhráli.Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na úterý 26.10. na další společnou akci.

ImageImage

ImageImage 

ImageImage 

Ostatní fotky jsou zde .

Aktualizováno Pondělí, 13 Prosinec 2010 21:41
 
Minizátopek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 19 Září 2010 13:56

V pátek 17.9. se na Dopravním hřišti u MŠ I.Šustaly konal štafetový běh pro děti z mateřských škol s názvem MINIZÁTOPEK.Bylo vybráno 12 dětí z každé školy a běželo se.Trénovali jsme běh i klasickou předávku kolíku. A vyplatilo se.Naše družstvo z MŠ Česká vyhrálo a porazilo tak všechny kopřivnické školky.Závodníkům děkujeme a blahopřejeme a všem ostatním dětem děkujeme za velké povzbuzování a fandění.

ImageImage

ImageImage

ImageImage

 

 

Aktualizováno Středa, 03 Listopad 2010 18:35
 
Začátek školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 07 Září 2010 18:05

1.září jsme se zase všichni sešli po prázdninách a uvítali nové děti.V pátek 3.9. zahrálo na uvítanou divadlo Smíšek pohádku O Honzovi.Ve středu jdeme s většími dětmi z 2.a3.oddělení do knihovny na besedu o vodě,která vychází z našeho Školního vzdělávacího programu s názvem Vodní svět.Paní knihovnice besedu nazvaly Pod vodou,nad vodou.Ve čtvrtek 9.9. pozveme rodiče na Informativní třídní schůzku,po které si společně na zahradě opečeme párky a spolu s dětmi a rodiči vymyslíme jméno pro naší velrybu,která vévodí naší nové zahradě.Všechny děti i rodiče srdečně zveme.

A to jsme my:

1.oddělení                                                                                                2.oddělení

ImageImage                                                                              

 

                                                                              3.oddělení 

                                                              Image 

Aktualizováno Neděle, 24 Říjen 2010 15:12
 
Konec školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 01 Červenec 2010 16:25

Ukončení školního roku

 

Konec školního roku byl jako každý rok velmi náročný - co do počtu pořádaných akcí.Ale přece jen byl vc něčem odlišný.Celý rok nám probíhala rekonstrukce školní zahrady a ve středu 23.6.nám byla slavnostně zahrada předána do užívání.Radost dětí ale i učitelek byla veliká a tak jsme si každé oddělení připravili malý program v námořnickém stylu.Hostesky z rádia Hit rádio Orion nás patřičně namalovali a mohlo se začít.Snad všem hostům a rodičům líbil a my jsme mohli konečně vplou to vln na šeho Vodního světa.

Fotky si můžete prohlédnout zde:  a zde

Následujícící den jsme se loučili s našimi školáky.Zkouška školáků proběhlana jedničku a už se mohlo začít s pasováním na školáky.Pro velký úspěch jsme rodičům ještě zatancovali Pepka námořníka a hurá na opékání špekáčků

Fotky zde.

z pondělí na úterý jsme nocovali se všemi odvážnými školáky.Opékání na zahradě,zkouška odvahy v nedalekém lese a hledání pokladu v naší noční zahradě a nakonec pyžamová diskotéka - to byl program,na který se děti těšili týden dopředu.A spaní ve svém spacáku - to byla třešnička na pomyslném dortu

 

Fotečky z akce zde:

Aktualizováno Úterý, 07 Září 2010 18:06
 
Indiánský výlet PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 27 Květen 2010 18:12

Na Indiánskýý výlet na Liščí mlýn jsme jeli poprvé a proto jsme se moc těšili.Počasí nám v této upršené době vyšlo a tak jsme si celý výlet užili.

Nejdříve jsme si připravili indiánské čelenky,vymysleli si indiánské jméno - a tak se z nás stali např.Malá liška,Zpívající vododpád,Šaman,Velký apač a poustu dalších.Potom jsme šli do indiánské vesnice,kde jsme se dozvěděli k čemu sloužilo týpí,jaké zbraně a hudební nástroje indiáni používali,co je to potní chýše,pohřebiště, totem,jak se činila kůže,jak se sušilo maso,jak se indiáni zdravili a jak indiáni tancovali.Potom jsme se projeli na pravém indiánském koni a zkusili si, jak se loví medvěd.Nakonec jsme od Velké lišky dostali medailónek a odměnu za splněné úkoly.

Dozvěděli jsme se spoustu nového a moc se nám všechno líbilo. Už ted se těšíme na další zajímavý výlet.

ImageImage 

ImageImage 

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Září 2010 16:33
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 Další > Konec >>

Strana 42 z 46