Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Co nového v lednu... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 09 Leden 2011 17:40

Po vánocích jsme přišli všichni natěšení do školky a hned první týden jsme zažili spoustu zajímavého.Na Tři krále děti z 3.oddělení přišli popřát hodně štěstí a zdraví do nového roku všem dětem a zaměstnancům MŠ.

Také jsme mysleli na zvířátka v lese,která si v tomto zimním období jen stěží hledá v lese potravu.A tak jsme doma nabalili suchý chleba,rohlíky,jablka,mrkvičku,kaštany a šli zvířátkům nasypat do krmelce trochu dobrot.Popřáli jsme jim dobrou chuť a jak opět sníh zasype přírodu,určitě se ke krmelci rádi  vrátíme.

ImageImage 

ImageImage 

ImageImage 

Aktualizováno Neděle, 06 Březen 2011 18:23
 
Mikulášská nadílka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 22:07

Dne 6.12. jsme šli do DDM za Mikulášem i čerty.Po pěkné pohádce jsme po splnění úkolů byli obdarováni nadílkou.Pěkně připravený program se dětem moc líbil a my děkujeme p.Vrtělkové a p.Nedjalkové za jeho přípravu.

ImageImage 

ImageImage 

Aktualizováno Neděle, 09 Leden 2011 17:56
 
Vánoční a Mikulášské dílničky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 21:58

Tak jako každý rok, jsme si v předvánočním čase udělali spolu s rodiči a dětmi čas na tvoření ve školce.Každé oddělení tvořilo něco jiného a všechno se nám i rodičům moc povedlo.

V 1.oddělení tvořili Mikuláše a čertíky,v 2.oddělení  vyráběli vánoční prostírání, ve 3.oddělení děti zdobily perníčky a maminky vyzdobily vánoční dekorace,kterými jsme si vyzdobili schodiště.Vše se nám moc povedlo.

ImageImage 

ImageImage

ImageImage 

 Všechny fotky najdete zde :

Aktualizováno Neděle, 09 Leden 2011 17:56
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 21 Listopad 2010 20:33

ZŠ E.Zátopka pro všechny mateřské školy připravila sportovní odpoledne s názvem Sportujeme s EmílkemZávodilo se v běhu na 200m,z těchto rozběhů byli vybráni ti nejlepší,kteří si to ůrozdali mezi sebou a závody v překážkovém běhu.Naši sportovci se s vervou pustili do bojů.Někzteří s úsměvem,někteří s velkou nervozitou a někteří i s malou slzičkou ze strachu co bude...Nakonec se všem dětem dařilo a  naši závodníci počínali skvěle.

V závodu na 200m jsme se umístli na 5.místě,v závodech jednotlivců získall Martin Benýšek krásné 3.místo a překážkovém běhu jsme získali nádherné 1.místo.Rozdali se medaile,sladké odměny a všichni se rozešli spokojeně domů.

Všem závodníkům děkujeme za účast,rodičům za povzbuzování a všem dětem blahopřejeme.

ImageImage

ImageImage 

Další fotky zde.

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 22:02
 
Podzim v rybářské osadě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 03 Listopad 2010 18:48

Ve čtvrtek 26.10. jsme se s naší zahradou  před nastávající zimou rozloučili v rybářském stylu.V naší pobřežní vesnici jsme nachystali pro velké a malé rybáře překvapení.Nejdříve jsme si pokřtili naši velrybu,která vévodí před naší školkou - slavnostně dostala jméno Matylda.A pak jsme šli chytat ryby - dřevěné,papírové,plastové a skoro i opravdové.Pan rybář nám ukázál své pruty,síťky a ve velkém akváriu jsme mohli pozorovat i opravdového kapra a další rybky a rybičky,které nám pan rybář nachytal a ulovil.Děti měly možnost zblízka pozorovat opravdové ryby a dokonce si na ně i sáhnout - jen kdyby ta voda nebyla tak ledová.

Nakonec nás čekalo teplé občerstvení a pro hladové rybáře byl k guláš.Doufáme,že všem chutnalo a hlavně že se všem akce líbila.Těšíme se na další akce s rodiči.

ImageImage 

ImageImage

ImageImage 

Na fotky se můžete podívat zde .

Aktualizováno Pondělí, 13 Prosinec 2010 21:28
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 Další > Konec >>

Strana 41 z 46