Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Duben v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 16 Květen 2018 15:51

Krásným počasím jsme přivítali jaro.Krásné jarní počasí nás vylákalo k vycházkám, oslavili jsme Velikonoce  a na dílničkách  si s rodiči vyrobili velikonoční ozdoby.

Oslavili jsme Den Země - děti se naučily třídit odpad,uklidili jsme les i naši zahradu.

Čarodějnický týden.

Vaření lektvaru,čarování,tanec s koštětem,hod koštětem,čarodějnický rej,přeskakování ohně,přecházení přes močál - tyhle všechny úkoly musely splnit všechny čarodějnice,aby získaly čarodějnické vysvědčení.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Pátek, 25 Květen 2018 05:41
 
Únor,březen v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 18 Březen 2018 17:46

Téma Naše tělo a jeho zdraví bylo pro děti zajímavé a poučné.Dozvěděly se, co prospívá našemu zdraví,co je zdravé a co není, co tělu prospívá a co mu škodí.Naučily se, jak tělo vypadá a co děláme,když jsme nemocní.

Také jsme prožívali úspěchy našich sportovců na ZOH a cvičili a závodili skoro jako oni.Hlavně jsem se dozvěděli všechno o tom,co to olympiáda je, jaké má symboly a heslo, podle kterého jsme se řídili i my.Že není důležité zvítězit ale zúčastnit se už víme a proto nám nevadilo,když jsme někdy nevyhráli.Ale medaile a odměnu jsme získali všichni.

Také nechyběl karneval,který byl letos v duchu olympiády - takže sportovní.Nejdříve nás pobavil Pepíno Prcek a potom jsme si zasoutěžili a zatancovali společně se všemi dětmi.

Také hodně sportujeme, abychom byli zdraví.Děti ze 3.třídy začali jezdit pravidelně na bazén a také společně s dětmi ze 2.třídy chodíme pravidelně cvičit do tělocvičny ZŠ 17.listopadu.

Aktualizováno Neděle, 18 Březen 2018 18:17
 
Leden v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 28 Leden 2018 18:15

V novém roku 2018 jsme přivítali Tři krále,kteří nám popřáli hodně štěstí a zdraví v roce 2018.

Na pořádnou zimu ještě čekáme,přesto jsme si užili zimních radovánek alespoň pár dnů,kdy sníh napadla a bohužel zase rychle zmizel.Přesto jsme si povídali o zimě a o tom,jak taková zima vypadá nejenom u nás,ale třeba v dalekém Grónsku.Také jsme mysleli na zvířátka a ptáčky, ktří v zimním období těžce hledají potravu a tak jsme jim jejich jídelníček trochu zpestřili.Pár dnů s opravdovým sněhem jsme využili k zimním radovánkám na zahradě.Ale přesto, na pravou zimu ještě stále čekáme...

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Neděle, 28 Leden 2018 18:29
 
Předvánoční čas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 11 Prosinec 2017 21:15

Také do naší školky uvítal Mikuláš s čertíkem a dvěma anděly.Všchny děti  mu řekly básničku a zazpívaly písničku a odměnou jim byl balíček plný dobrot.

Také se s dětmi chystáme na Vánoce.Ve školce jsme shlédli pohádku Slyšte, slyšte o tom, jak se narodil Ježíšek.Pečeme perníčky,zdobíme vánoční stromečky, vyrábíme vánoční přáníčka a připravujeme se na Vánoční besídku.Ta se bude konat ve 2.třídě v úterý 12.12. a v 1. a 3.třídě bude ve čtvrtek 14.12.S dětmi jsme byli také na Vánočním koncertě Míši Růžičkové, kterou všichni známe díky jejim písničkám.

Také se těšíme na vánoční nadílku a sváteční oběd.Prosíme maminky,aby nám na vánoční oběd připravily trošku vánočního cukroví, aby nám na vánočním stole nic nechybělo.Vánoční čekání si zpříjemníme návštěvou v Muzeu v Příboře, kde se dozvíme, jak se Vánoce slavily kdysi, Vánočním koncertem v KDK a  Vánočním zvoněním  a zpíváním koled.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Pondělí, 11 Prosinec 2017 21:54
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 28 Listopad 2017 17:55

Jako každý rok jsme se s dětmi zúčastnili soutěže Sportujeme s Emílkem, kterou pořádá ZŠ E.Zátopka.Děti soutěžily v běhu na 200 m a v překážkové dráze.V běhu se nám dařilo lépe, nicméně pochvalu si zaslouží všechny děti.

V běhu na 200 m jsme skončili na krásném 2.místě, Michal, Michalka a Radek postoupili do finálových bojů.Nejlépe si potom vedl Radek Kožaný, který skončil celkově na 3 místě, Míša Kalužová se zase dostala mezi 7 nejlepších jako jediná holka!

Děti soutěžící v překážkové dráze se umístily na 7.místě. Důležité je, že všechny závodící děti se moc snažily a také byly odměněny.Děkujeme soutěžícím dětem za snahu a rodičům za fandění.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 31