Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 26 Listopad 2012 19:22

Opět jsme se sešli na hale ZŠ Emila Zátopka a závodili jsme spolu s dětmi z ostatních školek.Tentokrát závodilo 10 dětí v běhu na 800 m a 5 dětí v překážkové dráze.

Všechny děti se moc snažily a za to zaslouží velkou pochvalu.Závodilo 12 dětí ze 3.třídy a 2 děti z 2.třídy.Děkujeme dětem za reprezentaci naší školky.

ImageImage 

Aktualizováno Neděle, 16 Prosinec 2012 18:14
 
Rákosníčkův svět PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 01 Říjen 2012 19:33

S ekologickým sdružením Hájenka - s p.Bakalovou  jsme prožili netradiční a zajímavé dopoledne.V potůčku a v rybníčku pod Šostýnem jsme hledali,lovili a poznávali vodní živočichy,které jsme dodnes ani neznali.Teď už víme,co je blešivec,ploštěnka,chrostík,vylovili jsme larvu jepice nebo vážky.Kolem rybníku rostlo rákosí - orobinec,lekníny a na vodě se proháněla bruslařka nebo lítala vážka.To všechno děti viděli na vlastní oči a práce při výlovu je moc bavila. Určitě to stálo za to.

Image Image

Image Image

                                                           Image 

Aktualizováno Pondělí, 26 Listopad 2012 19:33
 
Výlet s rodiči na Javorník PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 23 Září 2012 14:12

Po delší pomlce jsme zorganizovali sobotní výlet na Javorník.Byli jsme mile překvapeni,když na zastávku i na vlakové nádraží dorazili rodiče se svými dětmí a mohli jsme vyrazit směr Veřovice.

Bylo neuvěřitelné,kolik děti měly síly a energie.Všechny zdolaly Javorník s nadmořskou výškou 918 m.n.m.Některým pomáhali rodiče,ale přesto si všichni zaslouží odměnu včetně rodičů.Tou nám byl krásný výhled po okolí.

Výlet se vydařil,doufáme,že rodičům a dětem se také líbil a budme se těšit opět na další výlet s rodiči a dětmi.

ImageImage

ImageImage 

Na fotky se můžete podívat zde:

 

 

Aktualizováno Pondělí, 26 Listopad 2012 19:32
 
Minizátopek MŠ Česká PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Sobota, 15 Září 2012 18:28

"My jsme školka Česká,

velryba nám tleská.

Za Zátopkem běžíme,

úsměv na rtech držíme"

Tento pokřik zazněl několikrát na závodech Minizátopek,ketrý byl pořádán na počest našeho olympijského medailisty Emila Zátopka.Štafetového běhu se zúčastnilo několik dětí ze všech Materských škol v Kopřivnice.Naše děti si vedly velmi dobře - v rozběhu se umístily na 3.místě a ve finálovém běhu skončily na krásném 2.místě.

Závodů se zúčastnila i manželka našeho olympionika Dana Zátopková - a tak to byl pro děti velký zážitek.Děti bojovaly jako při opravdové Olympiádě a ostatní děti ze 3. a 2.oddělení jim velmi hlasitě fandily a děti do toho daly opravdu vše.Všem zúčastněným děkujeme za reprezantaci školky.

Image   Image

 

Image     Image

Více fotek naleznete zde:

Aktualizováno Pondělí, 26 Listopad 2012 19:32
 
<< Začátek < Předchozí 31 Další > Konec >>

Strana 31 z 31