Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Září v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 16 Září 2018 17:55

Po prázdninách jsme se zase všichni potkali ve školce.Přivítali jsme nové děti i jejich rodiče a všechny základní  informace rodiče získali na třídních schůzkách.

S dětmi jsme již stihli navštívit Dny medu a písničky,rozhlédli jsme se na vycházce v přírodě po celé Kopřivnici a další akce nás čekají.

Všechny připravované akce najdete v Kalendáři akcí a včechny fotky z dění v MŠ, z výletů nebo akcí můžete shlédnout zde: Image

Aktualizováno Úterý, 02 Říjen 2018 17:14
 
Poslední den na trojce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 01 Červenec 2018 19:40

Poslední den školního roku byl samá překvapení.Paní učitelky dostaly kytičky a dárečky a  i my  jsme měli pro děti malá překvapení.Nejdříve paní Mirka a Šárka  vyhlásila vítěze soutěže o nejčistější ubrousek,potom jsme dětem rozdali nanukáče a nakonec jsme na zahradě pouštěli obří bubliny.Malý bublifuk si děti odnesly domů.

Všem dětem a rodičům děkujeme za krásný školní rok,za kytičky a dárečky a přejeme všem krásné prožití prázdninových dnů a hodně sluníčka na dovolené.

Aktualizováno Neděle, 01 Červenec 2018 19:48
 
Technické školky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 14 Červen 2018 17:59

V rámci projektu Místního akčního plánu ORP Kopřivnice II  - Technické školky, se v naší MŠ uskutečnila ukázka práce s dětmi při práci s balsou.Děti se naučily řezat lupenkovou pilkou,vrtat,šroubovat a vyrobily si krásné lodičky.Děti práce moc bavila, se zaujetím pracovaly samostatně, ale přece jenom sem tam potřebovaly pomoc p.učitelek.

Určitě tuto příležitost využijeme i v dalším školním roce.A proto bychom touto cestou chtěli oslovit tatínky nebo dědečky, aby nám byli nápomocni při těchto polytechnických činnostech pro školní rok 2018/2019.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Neděle, 17 Červen 2018 17:28
 
Červen v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 14 Červen 2018 17:44

Den dětí

V červnu jsme oslavili Den dětí.Před KDK jsme soutěžili, před MěÚ jsme shlédli ukázku hasičů,ukázku práce policejního pejska, prohlédli si práci záchranařů a policistů. A nakonec jsme si koupili zmrzlinu.

Minivíceboj MŠ

Děti ze 3.třídy závodily na soutěži Minivíceboj MŠ. Naše MŠ se umístila na celkovém 5 místě. Úspěchem skončil běh na 175 m , kdy Radek získal 1.místo a Míša  K. 2.místo.V celkovém hodnocení získala stříbrnou medaili Danielka a Míša K.byla celkově na 4. místě. Za kluky získal celkové 6 místo Tadeáš B.Gratulujeme a všem dětem děkujeme za účast.

Aktualizováno Pátek, 15 Červen 2018 08:42
 
Květen v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 14 Červen 2018 17:15

V měsíci květnu jsme oslavili Den matek.Bohužel nám počasí nepřálo a tak jsme původně plánovanou akci na zahradu změnili a užili si odpledne s maminkami a tatínky uvnitř školky.Zatančili jsme si na písničky od Míši Růžičkové a plnili úkoly spolu s rodiči a odpoledne strávené v MŠ bylo určitě příjemné.

Dneska jedem do ZOO a už se moc těšíme na zvířátka.......tuhle písničku jsme si zpívali cestou do ZOO Olomouc a také jsme tam spoustu zvířátek viděli. Žirafy,tygry,surikaty,želvy,opice, a spoustu dalších zvířátek.Výlet byl krásný a také poučný.

 

 

Aktualizováno Pátek, 15 Červen 2018 08:43
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 31