Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká
Leden 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 20 Leden 2016 16:02

Nový rok jsme přivítali v MŠ návštěvou Tří králů,kteří nám povinšovali hodně štěstí a zdraví do nového roku 2016

Také nám konečne začala pořádná zima se vším všudy,na kterou jsme se už dlouho těšili.Některé děti navštěvují lyžařskou školičku Usměvavé lyžování v Palkovicích. ostatní děti ze školky šly do lesa za zvířátky,aby jim v tento mrazivý čas připravily pořádnou hostinu,protože les i pole jsou pod sněhem.Do krmelce jim naházely různé dobroty a tím jim pomůžeme přečkat mrazivou zimu.

Návštěva v 1.třídě

S nadšením jsme přijali pozvání nahlédnout za dětmi z 1.tříd v ZŠ 17.listopadu. Předškoláci tak viděli,co se naučily děti v 1.třídě za půl roku.Kamarádi je pustili sednout si do lavic a tak si poprvé vyzkoušely,jaké je to být "prvňáčkem". Všichni se už moc těší a my jim přejeme hodně štěstí u zápisů do 1.tříd.


Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Středa, 27 Leden 2016 20:24
 
Vánoce v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 21 Prosinec 2015 18:20

Vánoční den v MŠ byl slavnostní a se vším všudy.Maminky nám napekly cukroví,paní kuchařka připravila oběd,paní Mirka a Pavla nám vyrobily vánoční tabuli a paní učitelky dětem nachystaly pod stromečkem Ježíška.Děti byly překvapeny milým dárečkem,všichni jsme si zazpívali koledy a slavnostně poobědvali.Všichni jsme si popřáli krásné vánoce a to přejem i všem rodičům.Prožijte vánoční svátky v klidu a pohodě a užijte si pohodové dny v rodinném kruhu.

 
Vánoční tvoření PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 17:55

Příprava na Vánoce je v plném proudu a všechny děti se do ní zapojují.Pečeme a zdobíme perníčky,tvoříme s rodiči krásné cukrové svícny,hrajeme Vánoční pohádku,učíme se koledy,vyrábíme přáníčka a spolu s rodiči už přemýšlíme,jaký dárek zabalíme do dárečku pro svého kamaráda v MŠ.

Ještě nás čeká nazdobit stromečky, Mikuláš v DDM,Vánoční besídka pro rodiče,Vánoce v Muzeu Příbor,Vánoční koncert a jarmark a nakonec Vánoce v MŠ.Už se všichni moc těšíme......

 
Moje trdlování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 29 Listopad 2015 17:53

Krásné a příjemné sobotní odpoledne jsme strávili s dětmi a jejich rodiči na akci MŠ Hájov Moje trdlování v KDK.S dětmi jsme nacvičili taneček Začíná show a děti s velkou chutí předvedly,co se naučily.Jak moc je to bavilo svědčí slova Zuzanky po skončení tancování :"Škoda ,že jsme to tančili jen jednou"

Všem dětem děkujeme za krásné vystoupení a rodičům za to,že naši sobotní aktivitu podpořili a se svými dětmi přišli.Myslím si,že nelitoval nikdo.

Více fotek  si můžete prohlédnou zde ↓

Image

Aktualizováno Neděle, 29 Listopad 2015 17:54
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 24 Listopad 2015 21:52

Mimořádným úspěchem skončilo sportovní odpoledne v hale ZŠ E.Zátopka ,které pořádala tato škola již poněkolikáté.Letos 10 dětí v běhu na 200 m vybojovalo krásné 2.místo a stříbrnou medaili k tomu a další závod v překážkovém běhu,kde závodilo dalších 5 dětí získalo také krásné 2.místo a stříbrnou medaili. Završil to  běh na 200 m v jednostlivcích,kdy Vojta Douda v několika rozbězích získal úžasné 1.místo a zlatou medaili.

Všem závodníkům blahopřejeme k jejich úspěchům a fandícím dětem děkujeme za podporu a velké fandění.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>

Strana 21 z 48