Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská


PŘÍBĚHY VČELÍCH MEDVÍDKŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Úterý, 22 Listopad 2016 19:32

 

Pohádkové příběhy kluků čmeláků, Čmeldy a Brumdy děti velice dobře znají z pohádkových knih, CD a DVD.  Příběhy berušky, Pučmelouda a dalších obyvatel hmyzí říše děti hodně  baví, prožívají s nimi spoustu legrace. S novými  příběhy včelích medvídků   tentokrát  přijeli za dětmi opravdoví herci. Příběhy neposlušných čmeláků byly opravdu velmi napínavé.

A což teprve obrovský pavouk, který mnohé děti doopravdy vylekal! Naštěstí, paní učitelky seděly  blizoučko a v  příběhu kluků čmeláků také všechno dobře dopadlo.

Ale už víme, jak je důležité si vzájemně pomáhat, povídat si, občas dělat legrácky a společně si hrát. To je pak ve světě (nejen hmyzím)  doopravdy veselo!


Aktualizováno Středa, 23 Listopad 2016 19:47
 
ADVENTNÍ TVOŘENÍ U KOŤÁTEK PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Úterý, 22 Listopad 2016 16:20

BRZY BUDOU VÁNOCE

Nastává adventní čas. Děti se zábavnou formou z chytrých knih, návštěvy knihovny, muzea a z  vyprávění paní učitelky seznamují s tradicemi, mezi něž Advent patří. Aby prožitky dětí byly skutečné, využili mnozí rodiče pozvání na odpolední tvoření ve třídě „Koťátek“. Tentokrát se maminky společně s dětmi  pustily do výroby adventních věnců. Tatínkové se samozřejmě nenechali zahanbit! Děti měly ohromnou radost, jak se jim věnečky  podařilo nazdobit a maminky určitě alespoň na chvíli zapomněly na starosti a běžné povinnosti.

Toto cestou děkujeme těm rodičům, kteří se rozhodli podpořit tvořivou dílničku. Adventní věnečky vlastnoručně vyrobené budou určitě zářit a  zdobit slavnostní vánoční tabuli.

Tak, a teď už jen zbývá namalovat vánoční obrázky, vyzdobit třídy vánočními  řetězy a  ozdobami, které nám přiblíží Vánoce a přispějí k prožívání předvánočního těšení. Jen aby do školky nepřišli ti čerti, přece jsme byli celý rok hodní!

Více fotek naleznete zde:


 


Aktualizováno Úterý, 06 Prosinec 2016 20:44
 
LETÍME NA DOVOLENOU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Listopad 2016 14:53

Venku vítr, zima, chlad, letíme se vykoupat!

Děti dostaly nápad, že si zaletíme k moři, tam totiž nebude zima a pěkně si to užijeme. Maminky tomu vůbec nevěřily, že v pátek v 9 hod. dopoledne odlétáme! Pilot Vašík přivítal cestující na palubě letadla, popřál všem  příjemný let  a namířil s námi na Malorku.

Po bezpečném přistání jsme se ubytovali a rychle zamířili k moři. Sluníčko pěkně hřálo, moře bylo klidné, vlny mírné, tak hurá, jdeme se vykoupat! Kdo neměl odvahu na koupání v moři, chladil se v hotelovém bazénku. Všichni se náramně bavili.

Hudba pěkně hrála, a tak  děvčata  pro  zpestření pobytu navštívily místní diskotéku. Chlapci se mezitím věnovali plavání, relaxaci,opalování a odpočinku.

Co dodat:

Dovolená byla príma! Protože někteří cestující zapomněli doma plavky, opalovací krém a sluneční brýle, museli jsme se předčasně vrátit. Ale to nevadí. Ještě že máme tak šikovného pana pilota Vašíka. Slíbil nám, že si k moři ještě někdy v zimě, až bude pořádně mrznout,  zaletíme!  Hurá! Více fotek naleznete zde:

 

 

Aktualizováno Úterý, 06 Prosinec 2016 20:45
 
TVOŘIVÁ DÍLNA S RODIČI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Středa, 09 Listopad 2016 21:29

 

Ve středu 9.11.2016 se děti ze třídy "Broučků" nemohly dočkat, až přijdou maminky do školky a budou si s dětmi hrát, stříhat, lepit a vyrábět podzimní skřítky, lesní víly a mnoho dalších  zvířátek  z podzimních plodů přírody. Při pobytu venku jsme poctivě sbírali šípky, listy, šišky, žaludy a kaštany na podzimní tvořeníčko. Přišlo také mnoho tatínků, ale  i babičky, a také naši kamarádi, kteří jsou již ve škole. Panečku,  to bylo ve třídě pěkně veselo!  Při práci si děti pochutnávaly na výborných sušenkách, které upekla maminka od Honzíka.

Všichni se s chutí pustili do práce, a protože maminky i tatínci byli moc šikovní, zanedlouho byli skřítkové, želvičky, myšky, tučňáci, víly a mnoho dalších lesních skřítků na světě.  Děti byly spokojené a šťastné, že si mohou se svými rodiči tvořit, povídat, a také chvilku  hrát.

Společně jsme tak prožili moc pěkné a milé odpoledne. Rodičům děkujeme za hojnou účast, za pohodu a podporu této naší společné akce pro děti! Velice si toho vážíme!

Více fotek naleznete zde:

 

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Listopad 2016 19:07
 
NAROZENINOVÁ PÁRTY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Sobota, 05 Listopad 2016 19:00

MOTÝLEK 2016

V sobotu 5.11.2016, probíhal v KDK jubilejní, již 20 ročník tance, zpěvu a pohybových vystoupení dětí handicapovaných, MOTÝLEK 2016.

Také v letošním roce vystupovaly společně s dětmi z Motýlka i  děti z MŠ Pionýrská, ze třídy „Koťátek“, pod vedením paní uč. Pavly Plutové a Jany Kubíčkové.

Potlesk  publika byl obrovský!

Co dodat, narozeninovou párty u bazénku  můžeme dětem už jen závidět! Byla príma! Více fotek naleznete zde:


Aktualizováno Sobota, 05 Listopad 2016 19:16
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 20 z 53