Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská


Anglický kroužek 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Čtvrtek, 07 Listopad 2019 15:21

"Hello, how are you?" Jako každý rok i letos navštěvují nejstarší děti kroužek angličtiny. Moc je to  baví a už se zase těší na  další lekce s milou Soňou. :)

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Listopad 2019 15:22
 
Výzva Zdravé výživy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Čtvrtek, 07 Listopad 2019 15:18

Během  října  putovala  po školce říjnová výzva Zdravé stravy. Maminky, babičky, tatínci, dědečci, no prostě se všichni se mohli výzvy zúčastnit a to tím, že donesly  zdravé recepty nebo mohli vytvořit týdenní jídelníček (museli brát v potaz potravinový koš).

Děkujeme moc za mnoho receptů, ze kterých bude vytvořena kniha  receptů, ze kterých budou čerpat naše paní kuchařky.

Výsledek obrázku pro zdravá výživa

 
KAŠTANOVÁ VÝZVA 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 21 Říjen 2019 19:20

Vyzýváme Vás, abyste podpořili zvířátka v našich lesích, sbíráním kaštanů po celý říjen. V MŠ se uskuteční setkání s panem myslivcem, kterému nasbírané kaštany předáme a ten je odborně zpracuje do potravinových směsí pro zvířata. :)

Podpořte s námi české lesy :)

 

Výsledek obrázku pro lesní zvířátka

Výsledek obrázku pro ¨kaštany

 

 
Září u Světlušek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 21 Říjen 2019 19:15

Nejen u Medvídků a u Rosniček se děti seznamovaly, ale i U Světlušek. U našich Světlušáčků byla veliká sranda, dokonce oslavili i narozeni dětí, které se narodily v září. Zahráli si plno her a zažili mnoho zábavy a už se moc těší na  další zábavu. :)

 
Září 2019 u Medvídků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Říjen 2019 11:49

Do třídy Medvídků 11 nových dětí a ty jsme krásně přivítali. Děti se mezi sebou navzájem poznávaly, učily se jména kamarádů, znát svoji značku, seznamovaly se s pravidly chování ve třídě, s centry aktivit, vyzkoušely si už různé hračky, hry, pomůcky. Naučily se vítací písničku, říkanku, pravidla komunitního kruhu, režim dne a zvyklosti třídy. Vyzkoušeli jsme si společné zpívání, cvičení, výtvarné činnosti atd. Hodně si děti hrály jak ve třídě, tak jsme využívali pobytu na zahradě školky a taky jsme se seznamovali s blízkým okolím školky při vycházkách. Děti si krásně zvykly a už se těší na další krásné chvíle se svými  kamarády. :)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 70