Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská


Kdyže chodíme sem a tam PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 06 Říjen 2011 19:35Dnes jsme se s dětmi rozhodli, že půjdeme hledat "vítr", aby nám draci dobře  lítali.  Cestou jsme pozorovali změny počasí a typické znaky podzimu. Došli jsme až na farmu, kterou dobře děti znají a kde nás mile přivítal pan Kuboš, který nás ochotně  provedl celým areálem, ukázal nám své koně a dokonce  nám dovolil pohladit hříbátko. Dětem se na farmě moc líbilo. Děti  p. Kubošovi  slíbily, že se na  farmu určitě přijdeme brzy podívat a určitě přinese koníčkům a hříbátku  něco na zoubek.

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Říjen 2011 19:44
 
Podzimní hrátky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 06 Říjen 2011 19:34

 Podzimní hry kaštánků

V úterý 4. října proběhlo na naší školní zahradě společné posezení  s  rodiči, dětmi   a  jejich  sourozenci, abychom si  zpestřili slunečné podzimní odpoledne a zejména, abychom si všichni společně  s  dětmi  pohráli. Maminky, děti a paní učitelky vyráběly papírové draky, tatínkové připravili táborák, paní kuchařky připravily dětem chutný čaj a všichni se  moc těšili na opékání vuřtíků. Než se ohýnek rozhořel děti plnily drobné úkoly a využily čas  ke hrám na průlezkách, v pískovišti, na houpacím chodníku, hrou s  míči a proběhly se s dráčky mezi stromy. Najít schovaný poklad podle značek bylo chvílemi dramatické, zahrada je veliká

a zákoutí mnoho, ale i tento úkol děti zvládly a odměna byla sladká. Všechno dobře dopadlo, nálada byla výborná, dráčci dětem pěkně poletovali sem a tam a u ohýnku byl čas si pěkně popovídat. A kdoví, třeba se  i díky rodičů zrodil jeden zajímavý námět  na  „výlet do neznáma“, ale o tom už zas někdy příště.

 

Jaroslava Michnová

Image Image

ImageImage 

Když chodíme sem a tam

 Dnes jsme se s dětmi rozhodli, že půjdeme hledat "vítr", aby nám draci dobře  lítali.  Cestou jsme pozorovali změny počasí a typické znaky podzimu. Došli jsme až na farmu, kterou dobře děti znají a kde nás mile přivítal pan Kuboš, který nás ochotně  provedl celým areálem, ukázal nám své koně a dokonce  nám dovolil pohladit hříbátko. Dětem se na farmě moc líbilo. Děti  p. Kubošovi  slíbily, že se na  farmu určitě přijdeme brzy podívat a určitě přinese koníčkům a hříbátku  něco na zoubek.

Image Image

ImageImage 

Aktualizováno Neděle, 23 Říjen 2011 17:07
 
HŘÍBKOVÁ POHÁDKA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Středa, 28 Září 2011 14:55
 HŘÍBKOVÁ  POHÁDKA 

Podzim už pomaloučku  klepe na dveře a zvířátka z  lesní chaloupky  pospíchají  s přípravou  zásob hříbků, oříšků a semínek na zimu.  Ježeček  „Zlobínek“ je malý popleta a nasbíral i jedovaté muchomůrky. Beruška a medvídek však váhají, zda je muchomůrka k snědku  a tak veverka  rozhodla, že vezmou své zásoby ukázat dětem ve školce.  Naštěstí  hodný  pan myslivec a chytré děti ve školce pomohly zapeklitou věc zvířátkům vyřešit.

 
Aktualizováno Středa, 28 Září 2011 14:55
 
Informace pro rodiče PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 16 Září 2009 15:15
Aktualizováno Úterý, 01 Červen 2010 21:52
 
INFO PRO RODIČE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Středa, 16 Září 2009 14:11
Aktualizováno Středa, 16 Září 2009 15:22
 
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Další > Konec >>

Strana 69 z 71