Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská


Jarní výlet ke kapličce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:53

Během krásný jarních dnů jsme se s předškoláky vydali kouknout a poslechnout jarní přírodu. Splnili jsme úkoly a užili si dopoledne... :)

 
Návštěva knihovny v Příboře PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:48

"Knížka pohádková musí zůstat jako nová, knížka  pohádková musí krásná být. Ani talíř, ani šťáva na  knížku se nepokládá, knížka  pohádková musí krásná být."

Naši předškoláci navštívili městskou knihovnu v Příboře. Dozvěděli jsme se, jak se taková knih vyrábí a jak se k nim  máme chovat. Moc se nám  to  líbilo. Splnili jsme úkol, koukli jsme se na  knížky a vyrazili na  zpáteční cestu autobusem.... A to bylo prima.. :)

 
Poslední bruslení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:39

V letošním školním roce se děti neučily jen kreslit, zpívat, hrát si, běhat, ale také plavat a BRUSLIT. Od ledna  do března  jsme společně navštěvovali hodiny  bruslení na zimním stadionu v Kopřivnice. A můžeme říci, že ty naše děti jsou úžasné..... Moc krásně a rychle se naučily bruslit i bez chodítka.. :) :)Velká pochvala a jen  tak  dál..:)

 
Vynášení zimy :) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:34

I my  jsme nezapomněli vynést tu ošklivou zimu, která nám tu  vládla.... Vynesli jsme ji, zazpívali jsme sluníčku a jaru, ať už nikde nezahálí a přijde konečně za námi... A už je čekáme, kdy to krásné a teplé počasí k nám  přivítá... :)

 
Návštěva základních škol v Kopřivnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:19

"Zítra půjdu do školy, nemusím mít úkoly, nejsem ještě řádným žákem, ale už jsem předškolákem."

S našimi  předškoláky  jsme navštívili několik prvních tříd, do kterých možná od září nastoupí. Během měsíce března  jsme navštívili základní školu 17. listopadu, základní školu Emila Zátopka a základní školu Milady Horákové. Koukli jsme se, co  už všechno  děti  umí a co  se i naši  předškoláci během příštího školního roku ve škole naučí. Společně  jsme si  zazpívali a pohráli. :) Byla  to  zábava.... :D :) 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 56