Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská


Září u Světlušek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 21 Říjen 2019 19:15

Nejen u Medvídků a u Rosniček se děti seznamovaly, ale i U Světlušek. U našich Světlušáčků byla veliká sranda, dokonce oslavili i narozeni dětí, které se narodily v září. Zahráli si plno her a zažili mnoho zábavy a už se moc těší na  další zábavu. :)

 
Září 2019 u Medvídků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Říjen 2019 11:49

Do třídy Medvídků 11 nových dětí a ty jsme krásně přivítali. Děti se mezi sebou navzájem poznávaly, učily se jména kamarádů, znát svoji značku, seznamovaly se s pravidly chování ve třídě, s centry aktivit, vyzkoušely si už různé hračky, hry, pomůcky. Naučily se vítací písničku, říkanku, pravidla komunitního kruhu, režim dne a zvyklosti třídy. Vyzkoušeli jsme si společné zpívání, cvičení, výtvarné činnosti atd. Hodně si děti hrály jak ve třídě, tak jsme využívali pobytu na zahradě školky a taky jsme se seznamovali s blízkým okolím školky při vycházkách. Děti si krásně zvykly a už se těší na další krásné chvíle se svými  kamarády. :)

 
Návštěva technického muzea 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Říjen 2019 11:45

Když si s Rosničkami povídáme již od začátku září o našem městě Kopřivnici, nemohli jsme vynechat povídání o Tatře. A to nezajímalo nejen kluky, ale i rosničkové holky. Proto jsme na závěr Tatrováckého týdne zavítali do Technického muzea u nás v Kopřivnici a prohlédli si auta a tatrovky. Moc se nám líbilo, a také jsme se dozvěděli něco nového. Děkujeme také našemu průvodci panu Rusnákovi, který se nás v muzeu zhostil a všechno  nám ukázal... :)

 

 
Návštěva sanitek v Kopřivnici 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Říjen 2019 11:37

V rosničkami jsme měli možnost navštívit záchranářskou stanici v Kopřivnici, a tak se také podívat na sanitky. Mohli jsme projít celou sanitku, vyzkoušet si měření tepů srdíčka, nechat si uvázat zraněnou ruku. Mohli jsme si vyzkoušet projížďku na záchranářském  křesle a mnoho dalšího. Všem se nám návštěva  líbila a dokonce jsme se dozvěděli i něco  nového. A to je  príma!!! :)

 
Jablíčkohraní 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 13 Říjen 2019 11:24

"Jablíčko se skutálelo,
vůbec ho to nebolelo.
Podívejte, jak se koulí,
nemá ani jednu bouli,
kutálí se, kutálí
to jsme se mu nasmáli."

Letos na podzim čekala nejen děti, ale i jejich maminky, tatínky, babičky a další, akce s jablíčky. Děti si mohly projít překážkovou dráhu společně s jablíčkem na lžičce, otisknout si jablíčko na pytlíček, vytáhnout červíka a tím zachránit jablíčko a mnoho dalšího. Děkujeme rodičům za malý příspěvek za látkové pytlíčky, penízky, které se vybraly, budou použity na Karneval, který proběhne v únoru 2020.

Děkujeme za  hojnou účast a doufáme, že se Vám tato akce moc líbila a těšíme se na  další ! :)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 56