Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská
Technická mateřská škola PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 03 Únor 2019 10:16

Nejen tatínek, dědeček, strejda nebo brácha umí pracovat s pilkou, hřebíčky, kladívkem a dokonce i s vrtačku, ale i my v mateřské školce už to skoro umíme samozřejmě s pomocí paní učitelky. Jako mateřská škola jsme zapojeni do projektu Technické mateřské školy. Naše děti to moc bavííííí..... Plánujeme větší akci, tak  se máte na co těšit... :) :)

 
Tři králové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Neděle, 03 Únor 2019 09:50

"My tři králové jdeme k Vám....." I k nám přivítali tři vzácní hosté-Kašpar, Melichar a samozřejmě Baltazar. Zazpívali nám krásnou písničku, kterou jsme i  my uměli a přinesli nám malý sladký dáreček. Už se moc těšíme na  příští rok. :)

Aktualizováno Neděle, 03 Únor 2019 09:51
 
Usměvavé lyžování 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 28 Leden 2019 21:26

"Usměvavé lyžování" bylo i přes nepříznivé hodnoty ve vzduchu na počátku týdne velmi usměvavé.Děti se obstojně naučily všem základům správné techniky lyžování.Pakliže si myslíte, že pizza nebo hranolky jsou jídlem, jste na omylu.Zkuste se zeptat dětí z kurzu lyžování.Už umějí vyjet kopec na ,,pumě,, či laně a perfektně, každý svým tempem, zdolat svah obloučky či šusem, ale s úžasnou brzdou na konci.Zvládli slalom i závod.Tak hurá na kopec a znovu si užít lehkost bytí na sněhu.

Děkujeme týmu Usměvavého lyžování za velkou trpělivost a těšíme se příště

Aktualizováno Neděle, 03 Únor 2019 09:52
 
Živý Betlém PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 07 Leden 2019 17:36

V tento šťastný den, narodil se král nám všem. Jako  i tři králové a ostatní pastýři, tak i my jsme se poklonili malému Ježíšku. Společně jsme si zazpívali koledy, připomněli jsme si krásu vánočního času. Popřáli jsme si krásné vánoční svátky a krásný vstup do Nového roku.

 
Cinkání Ježíškovi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 07 Leden 2019 17:17

"Cinky, cinky,

zvonek zvoní,

ve vaně se kapr honí,

z mísy voní ovoce,

UŽ JSOU TADY VÁNOCE!" Takovou každoroční tradicí je cinkání všech dětí z mateřských školek před Kulturním domem Kopřivnice. Tak  i  letos jsme se tam vydali. Společně jsme zazpívali několik koled, popřáli jsme si krásné Vánoce. Nakonec jsme společně zacinkali zvonečkem i rolničkami a zazvonili JEŽÍŠKOVI.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 55