Přihlášení/Odhlášení
MŠ Pionýrská
Návštěva umělecké školy v Kopřivnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 29 Duben 2019 20:23

Na základní škole se nemusíme  jen učit v lavicích, ale můžeme se naučit hrát na  hudební nástroje, malovat a mnoho dalšího. Naše děti si to samozřejmě vyzkoušely a moc se jim  to  líbilo.... :)

 
Velikonoce na Fojství- Medvídci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 29 Duben 2019 20:17

Velikonoce proběhly nejen u nás ve školce, ale i  v muzeum Fojství. Naši medvídci se vydali nabarvit si vajíčka a něco se o Velikonocích se dozvědět. Moc se jim to  líbilo.. :)

 
Velikonoční dílnička u medvídků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 29 Duben 2019 20:11

"Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný,...." Naši medvídci se svými maminkami, tatínky, babičkami i možná dědečky si společně vyrobili nejen velikonoční, ale i jarní ozdobičky domů. :)

 
Jarní výlet ke kapličce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:53

Během krásný jarních dnů jsme se s předškoláky vydali kouknout a poslechnout jarní přírodu. Splnili jsme úkoly a užili si dopoledne... :)

 
Návštěva knihovny v Příboře PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Duben 2019 16:48

"Knížka pohádková musí zůstat jako nová, knížka  pohádková musí krásná být. Ani talíř, ani šťáva na  knížku se nepokládá, knížka  pohádková musí krásná být."

Naši předškoláci navštívili městskou knihovnu v Příboře. Dozvěděli jsme se, jak se taková knih vyrábí a jak se k nim  máme chovat. Moc se nám  to  líbilo. Splnili jsme úkol, koukli jsme se na  knížky a vyrazili na  zpáteční cestu autobusem.... A to bylo prima.. :)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 55