Přihlášení/Odhlášení
MŠ I. Šustaly


Za lesními vílami a skřítky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 26 Říjen 2012 14:46

Za lesními vílami a skřítky

 

Děti ze školy Šustaly se ponořily do světa fantazie a z obyčejného lesa si vytvořily lesíček kouzelný. Poté co víla Podzimnička začarovala les, vydali jsme se ho poznávat s eko - centrem Hájenka.


--
Anna Španihelová

ImageImage 

Image Image

Image Image

Aktualizováno Neděle, 20 Leden 2013 16:06
 
MInizátopek- Šustalka vyhrála! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 18 Září 2012 16:40
MInizátopek- Šustalka vyhrála!
V pochmurný pátek 14.9. se dětem z oddělení Pastelek rozzářila očka, když nejrychleji zaběhly školkovovou štafetu. Po příjezdu očekávané a velevážené paní Dany Zátopkové, která kolem sebe vířila neuvěřitelnou auru, se jí děti mohly představit se svým  sportovním pokřikem. Děti dostaly medaile a pak se už jen slavilo s Rychlými špunty!

--
Anna Španihelová
ImageImage 
 
Image Image
Aktualizováno Neděle, 20 Leden 2013 16:06
 
Dinopark PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 11 Červen 2012 18:11

Jako dárek ke Dni dětí jsme si s dětmi zajeli do Dinoparku u Ostravy. Všichni jsme byli nadšení. Viděli jsme 3D pohádku, jeli jsme Dino Expresem, sežral nás málem T- Rex na útěku  a dozvěděli jsme se, jak kdysi žili dinosauři a jak to v pravěku vypadalo. A jak například odpověděly, když jsme položila otázku“ Jak se vám líbilo v Dinoparku?“: Paní učitelko, to byla bomba! „


--
Anna Španihelová

Image Image

Image Image

ImageImage

Aktualizováno Středa, 26 Září 2012 18:12
 
První krůčky do vesmíru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 30 Leden 2012 18:06

Malý krůček pro dítě, velký pro lidstvo nebo je to naopak?

I takto by se dal popsat projekt, kterým se zabývaly děti ze třídy Pastelek v MŠ I. Šustaly. V rámci tohoto integrovaného bloku jsme se zajeli podívat do porubského  planetária a hvězdárny, kde jsme shlédli dvě krásné a poučné pohádky přímo na plátně v kopuli. Vyzkoušeli jsme si hledat obrázky ze souhvězdí a viděli jsme pravé meteorické kameny. Protože s mš spolupracují skvělí rodiče, nebyl problém, aby spolu se svými dětmi, vyrobili „za úkol jako ve škole“ překrásné vesmírné raketoplány, kterými by se určitě nestyděli odletět do vesmíru ani praví astronauti. Z těchto výrobků jsme si vytvořili ve třídě výstavu. A jak už to tak bývá při těžkém rozhodování, jako vítězi odešly všechny děti.


--
Anna Španihelová

Image Image

Image Image

Aktualizováno Středa, 26 Září 2012 18:11
 
Besídka u Betléma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 11 Prosinec 2011 19:45

Vánoční jarmark 

Děkujeme všem rodičům a prarodičům, kteří přispěli na náš školkový Vánoční jarmark. Přímo v MŠ se vybrala částka 2.025,- Kč a bude poskytnuta, tak jako již několik předchozích let sdružení Záblesk, které se stará o hluchoslepé děti a mládež.
Víme, že peníze opravdu pomohou tomu, komu jsou určeny, protože naše kolegyně z MŠ v Lubině má takto postiženou dceru a je spoluzakladatelem tohoto sdružení. 

 

Besídka u Betléma

 

 

 Dne 8.12.2011 se děti z oddělení Pastelek z MŠ I. Šustaly předvedly v nejlepším předvánočním světle. U příležitosti výstavy Betlémů v Katolickém kulturním domě zazpívaly koledy, recitovaly vánoční básničky, zatančily mazurku a předaly nám, co už vědí o Vánočním čase a zvycích adventu. Také se nám představili naši malí houslisté v doprovodu paní uč.Eliášové ze ZUŠ, za což jí děkujeme. Všichni si poté rádi připomněli, pohledem na výstavu Betlémů, že už je čas Vánoc, klidu a míru…Image Image 

Image Image

 

Aktualizováno Pondělí, 30 Leden 2012 18:07
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 Další > Konec >>

Strana 22 z 26