Přihlášení/Odhlášení
MŠ I. Šustaly
Instalace projektu Moje město PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Středa, 18 Květen 2016 17:11

Minulý školní rok jsme se s dětmi ze třídy Medvídků věnovali projektu Moje město.

Děti postupně během celého měsíce navštěvovaly různé památky města, instituce, seznamovaly se s historií. Celým projektem je provázela loutka Kostkáčka, která město dobře znala a motivovala je k jejímu poznávání.


Na závěr celého projektu jsme navštívili městský úřad a pana starostu a rozvinuli diskusi o tom, co se dětem nejvíce líbilo, která činnost je bavila a která ne, co jsme se zajímavého dozvěděli a naučili. Vznikly též pěkné výtvarné práce za spolupráce rodičů s dětmi, které jsme se rozhodli vystavit v prostorách městského úřadu.

 

 

Další fotky najdete ZDE.

Aktualizováno Sobota, 28 Květen 2016 16:08
 
Minikoprstar PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Středa, 27 Duben 2016 07:37

Soutěž ve zpívání se uskutečnila 12.2. v MŠ.  Děti si mohly zkusit zazpívat písničku za doprovodu kláves. Porota byla složena z paní učitelek. Všechny děti, které měly odvahu, byly oceněny a porota vybrala děti do finálového kola v Kulturním domě v Kopřivnici. Vybrané děti potom vystoupily na velkém pódiu v kinosále.

 

Další fotky najdete ZDE.

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2016 17:15
 
Návštěva v 1. třídě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Pondělí, 11 Duben 2016 08:04

Předškolní děti, tak jako každý rok, tak i ten letošní, měly možnost navštívit 1. Třídy v ZŠ Alšova. Paní učitelky ze základní školy si pro ně připravily ukázku z hodiny češtiny, matematiky a na konci ukázaly, že je škola hrou a zahráli si děti ze ZŠ a MŠ společně hry. Našim předškolním dětem se ve škole moc líbilo a většina jich zasedne do lavic už toto září.

 

 

Další fotky najdete ZDE.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 11 Duben 2016 08:09
 
Usměvavé lyžování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 24 Březen 2016 13:53

V lednu jsme se již podruhé zúčastnili kurzu lyžování s „Usměvavým lyžováním“ ve ski areálu Palkovice, do kterého jsme každé ráno jezdili autobusem. Děti se učili dále rozvíjet své dovednosti v lyžování s instruktory či instruktorkami. Lyžování děti velice bavilo, počasí krásně vyšlo - sněhu bylo dost.  Na konci kurzu si každý vysloužil sladkou odměnu a medaili JDalší fotky najdete ZDE.

Aktualizováno Pondělí, 11 Duben 2016 07:59
 
Vánoční besídka s jarmarkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Úterý, 16 Únor 2016 18:41

Vánoční besídka se konala netradičně - druhou adventní neděli v odpoledních hodinách, u Muzea Fojtství. Společně jsme vystoupili se zpívanou a hranou Vánoční pohádkou. Rodiče i děti se během vystoupení mohli zahřát teplým čajem či punčem a zakoupit výrobky od dětí na Jarmarku.

 

Ve spolupráci s Muzeem Fojtství nám byly zapůjčeny jejich vnitřní i venkovní prostory, které jsme využili i k prodeji jarmarku.

 

Další fotky najdete zde.

 

Aktualizováno Pondělí, 04 Duben 2016 19:05
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 19