Přihlášení/Odhlášení
MŠ I. Šustaly
Výstava Lega PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:29

Lego – nekonečné množství tvarů, barev a variací.

Muzeum Tatra uspořádalo výstavu na téma Lego kostička. Mohli jsme se zde obdivovat různá auta, rakety, stavební stroje a to vše právě z lega. Děti pak měly možnost samy tvořit a skládat dle vlastních představ.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:52
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:28

Se Zátopových heslem „Když nemůžeš, tak přidej víc….“ se děti zúčastnily atletických závodů v disciplínách běh na 200m a překážkové dráhy.

Odměněni byly družstva i jednotlivci, kde jsme získali krásné druhé místo v běhu.

Gratulujeme!

 
Předplavecký výcvik PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:25

Tak jako každým rokem jsme se zúčastnili s předškolními dětmi předplaveckého výcviku na krytém bazéně v Kopřivnici. Děti se zde naučí nebát se vody, foukat bublinky do vody a základy plaveckých stylů. Trenéři vše pojímají hravou formou, děti si vyzkoušely skočit do velkého bazénu, svézt se na skluzavce a za pomocí plaveckých žížal udělat vláček.

Pohybem ke zdraví!

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Únor 2018 14:01
 
Broučci - Listopad 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:22

Navečer jsme se sešli před školkou s lucerničkami, tykadélky a křidélky jako broučci. Shlédli jsme divadelní pohádku Broučci na motivy pana Karafiáta v hlavních rolích paních učitelek, kterak Brouček neposlouchal maminku a jak zlobil Berušku, přestože ji měl rád. Jako broučci jsme si zkusili posvítit na dlouhou cestu a také nějakou tu práci udělali – veverkám jsme pomáhali se zásobami, převáželi náklad, šli jsme po hmatové cestičce. A na závěr jsme si popřáli krásnou Dobrou noc

 

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:24
 
Ekologická vycházka s Hájenkou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Opatřilová   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 13:19

Program v přírodě pro nás mělo nachystané sdružení organizace Hájenka. Sraz jsme měli „U Křížku“ a odtud jsme šli dále do lesa směrem k Váňovu kameni. Po celou dobu vycházky jsme se dozvídali a učili zajímavosti o lese, především formou her. Děti si zahrály na skřítky, stavěly pro ně domečky, opakovaly pohyby skřítků. Také si zkoušeli osahat stromy, jakou mají strukturu i přes papír překreslit. Cílem vycházky bylo si uvědomit, že les má svá určitá patra a pravidla a také se je naučit, což se dětem povedlo J V přírodě se nám moc líbilo a rádi půjdeme znovu J

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 19