Přihlášení/Odhlášení
MŠ Záhumenní
HURÁ, HURÁ, PRÁZDNINY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pátek, 29 Červen 2018 06:54

Ve čtvrtek 21. června odpoledne se předškoláci ze třídy Včelek s rodiči sešli na školní zahradě. Nejdříve si děti zahrály a zatančily písničku "Co opička vidí" na opičky a potom se rodiče opičili s nimi. Čtyř úkolovou zkoušku (jízda na koloběžce slalomem, hod míčem do koše, skoky přes švihadlo, kvíz znalostí) zvládli děti i rodiče na jedničku. Díky tomu byly pasovány na školáky a dostaly malý dárek. Rodiče odešli domů a děti si ve třídě nachystaly karimatky a spacáky na noční spaní v MŠ. Mezitím skřítek Školáček ukryl na zahradě poklad, který děti podle indícií hledaly, hledaly, až našly. Večerní výlet s baterkami do okolí překazila bouřka, ale hostina a diskotéka vše napravila. Po pohádce, pomazlení už děti usínaly a spaly až do rána. Vstávání proběhlo v dobré náladě a s úsměvem. Všichni byli spokojení a šťastní.

 
ČERVNOVÉ VÝLETY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Středa, 27 Červen 2018 06:27

Sluníčka
V úterý 19. června se nejmladší děti vypravily na výlet do Štramberka. Už jízda autobusem byla pro některé novým zážitkem. Ve Štramberku jsme prošli krásné náměstí, ochutnali voňavé perníkové uši a kolem Perníkovky prošli bránou až pod Trúbu. Čekal nás nádherný výhled. Pak jsme uličkou mezi roubenkami došli k rytíři a zazvonili na zvoničku. Než přijel autobus, tak si děti i pohrály na hřišti v Národním sadu. Výlet se velmi vydařil a děti ho zvládly na jedničku!

........... .......... ..........

 

Berušky
Ve čtvrtek 14. června se děti ze třídy Berušek vydaly do Štramberka.
Autobusem jsme dojeli pod náměstí a potom už jsme pokračovali po svých. Prošli jsme si krásné náměstí, podívali se na Štramberskou trúbu. Pořádně jsme posvačili a nabrali sílu, a vydali jsme se lesními cestičkami zpět k naší školce.

 

Včelky

Včelky se letos rozhodly lépe poznat okolí Kopřivnice. Posledním výletem byla návštěva Skautského centra Vanaivan. Děti si vyzkoušely posilovací stroje a cestou pozorovaly tok Kopřivničky. Počasí nám přálo a tak jsme si užili bezva výlet.


 

Aktualizováno Středa, 27 Červen 2018 06:45
 
DEN PRO MAMINKY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Úterý, 22 Květen 2018 15:41

Ve středu 16. května se nad naší školkou rozestoupily mraky a tak mohla oslava Dne matek probíhat pod širým nebem na školní zahradě. Děti ze všech tříd natrénovaly tanečky a písničky, které za bouřlivého potlesku předvedly. Po vystoupení dětí se zapojili i rodiče a učili se společný taneček. Na závěr si mohli opéct špekáčky.
Akce se velmi vydařila a celým odpolednem vládla dobrá nálada.

 

Aktualizováno Úterý, 22 Květen 2018 16:11
 
ČESÍLKOVO PUTOVÁNÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Úterý, 22 Květen 2018 15:34

Třída Včelek se v úterý 15. května vydala na výpravu pod Červený kámen.
Děti se pod vedením paní lektorky ze sdružení Hájenka zapojily do programu Česílkovo putování, které bylo zaměřeno na vodní ekosystém. Pozorovaly larvy jepic, chrostíky, či splešťule, které paní lektorka přímo vylovila z potůčku, vyzkoušely si pohybově ztvárnit koloběh vody, také skládaly vývojová stádia žáby. Pro děti to bylo velmi zajímavé a odnášely si spoustu nových znalostí a zážitků.

 

Aktualizováno Úterý, 22 Květen 2018 16:09
 
VÝLET SE ZŠ ALŠOVA KE DNI ZEMĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Neděle, 06 Květen 2018 18:23

Dne 3. května se třída Včelek vydala na tajemnou výpravu. Průvodci jim byly děti z 5.A pod vedením paní učitelky Juračákové. Ze Včelek se stali příslušníci oddílů Andílků, Goril, Odznáčků, Vlků a Zelenáčů a plnili úkoly spjaté s tříděním odpadu, či s tím, jak se máme v lese správně chovat. Výlet se nám velmi líbil a moc děkujeme třídě 5.A. a paní učitelce za skvělou organizaci celého dopoledne.

 

Aktualizováno Neděle, 06 Květen 2018 18:35
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 41