Přihlášení/Odhlášení
MŠ Záhumenní
HRAJEME SI V KOPŘIVNICI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Sobota, 29 Září 2018 09:15

Ve středu 19. září si v Kopřivnici mohli všichni hrát, nebo alespoň ti, kteří odpoledne přišli k MŠ I. Šustaly, kde děti společně s rodiči plnili celkem 8 úkolů. Závodili s Tatrovkou, stavěli rozhlednu nebo čistili Kopřivničku. Na starém hřbitově navíc probíhala akce BĚŽÍM CO MŮŽU A POMŮŽU, jejíž výtěžek poputuje na rehabilitaci malého Matúška. V cíli si děti pohrály na zahradě MŠ Záhumenní, mohly si nechat namalovat na obličej třeba motýlka nebo Spider-mana a dostaly malé dárečky. Celé odpoledne se neslo v příjemném duchu a sluníčko se na nás taky smálo.

Aktualizováno Sobota, 29 Září 2018 09:20
 
MEDOVÉ DNY 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Neděle, 09 Září 2018 16:45

Ve čtvrtek 6. září se  děti ze třídy Včelek vydaly na Medové dny na Fojtství. Čekala na ně spousta aktivit, jako třeba zdobení perníčků, včelí slalom, či prohlídka útrob úlu. Ani paní učitelky nepřišly zkrátka, na ně čekala soutěž ve sbíjení dřevěných rámků. Na závěr si děti zatančily s klaunem Pepínem a jako dáreček dostaly srdíčko nebo meč z balónků. Sluníčko nám krásně svítilo a všichni si toto dopoledne náramně užili.

 

Aktualizováno Neděle, 09 Září 2018 16:59
 
HURÁ, HURÁ, PRÁZDNINY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pátek, 29 Červen 2018 06:54

Ve čtvrtek 21. června odpoledne se předškoláci ze třídy Včelek s rodiči sešli na školní zahradě. Nejdříve si děti zahrály a zatančily písničku "Co opička vidí" na opičky a potom se rodiče opičili s nimi. Čtyř úkolovou zkoušku (jízda na koloběžce slalomem, hod míčem do koše, skoky přes švihadlo, kvíz znalostí) zvládli děti i rodiče na jedničku. Díky tomu byly pasovány na školáky a dostaly malý dárek. Rodiče odešli domů a děti si ve třídě nachystaly karimatky a spacáky na noční spaní v MŠ. Mezitím skřítek Školáček ukryl na zahradě poklad, který děti podle indícií hledaly, hledaly, až našly. Večerní výlet s baterkami do okolí překazila bouřka, ale hostina a diskotéka vše napravila. Po pohádce, pomazlení už děti usínaly a spaly až do rána. Vstávání proběhlo v dobré náladě a s úsměvem. Všichni byli spokojení a šťastní.

 
ČERVNOVÉ VÝLETY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Středa, 27 Červen 2018 06:27

Sluníčka
V úterý 19. června se nejmladší děti vypravily na výlet do Štramberka. Už jízda autobusem byla pro některé novým zážitkem. Ve Štramberku jsme prošli krásné náměstí, ochutnali voňavé perníkové uši a kolem Perníkovky prošli bránou až pod Trúbu. Čekal nás nádherný výhled. Pak jsme uličkou mezi roubenkami došli k rytíři a zazvonili na zvoničku. Než přijel autobus, tak si děti i pohrály na hřišti v Národním sadu. Výlet se velmi vydařil a děti ho zvládly na jedničku!

........... .......... ..........

 

Berušky
Ve čtvrtek 14. června se děti ze třídy Berušek vydaly do Štramberka.
Autobusem jsme dojeli pod náměstí a potom už jsme pokračovali po svých. Prošli jsme si krásné náměstí, podívali se na Štramberskou trúbu. Pořádně jsme posvačili a nabrali sílu, a vydali jsme se lesními cestičkami zpět k naší školce.

 

Včelky

Včelky se letos rozhodly lépe poznat okolí Kopřivnice. Posledním výletem byla návštěva Skautského centra Vanaivan. Děti si vyzkoušely posilovací stroje a cestou pozorovaly tok Kopřivničky. Počasí nám přálo a tak jsme si užili bezva výlet.


 

Aktualizováno Středa, 27 Červen 2018 06:45
 
DEN PRO MAMINKY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Úterý, 22 Květen 2018 15:41

Ve středu 16. května se nad naší školkou rozestoupily mraky a tak mohla oslava Dne matek probíhat pod širým nebem na školní zahradě. Děti ze všech tříd natrénovaly tanečky a písničky, které za bouřlivého potlesku předvedly. Po vystoupení dětí se zapojili i rodiče a učili se společný taneček. Na závěr si mohli opéct špekáčky.
Akce se velmi vydařila a celým odpolednem vládla dobrá nálada.

 

Aktualizováno Úterý, 22 Květen 2018 16:11
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 41