Přihlášení/Odhlášení
MŠ Záhumenní
CO NÁM DALA ZAHRÁDKA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Středa, 17 Říjen 2018 06:51

Ve čtvrtek 11. října se v naší MŠ konalo malé vystoupení pro rodiče. Děti předvedly, co se za první měsíc ve školce naučily a vystoupení mělo velký úspěch. Potom už se společně s rodiči vyrábělo. Sluníčka tvořila z různých přírodnin sluníčka. V Beruškách se vyráběla různá zvířátka z dýní a dalších přírodnin. A co Včelky? Tam se motaly růžičky z listů, které se dětem velmi dařily. 
Odpoledne to bylo krásné a vzniklo při něm spousta krásných výrobků.

 

Aktualizováno Úterý, 11 Prosinec 2018 08:27
 
MINIZÁTOPEK 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Sobota, 29 Září 2018 09:30

Ve čtvrtek 20. září se třída Včelek vydala na hřiště ZŠ E. Zátopka, kde je čekal štafetový běh mateřských škol. Děti bojovaly jako lvi, ale konkurence byla veliká. Z osmi týmů jsme se umístili na šestém místě. Pro nás je však nejpodstatnější to, že si to děti užily a především, že hrály fér.

 
HRAJEME SI V KOPŘIVNICI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Sobota, 29 Září 2018 09:15

Ve středu 19. září si v Kopřivnici mohli všichni hrát, nebo alespoň ti, kteří odpoledne přišli k MŠ I. Šustaly, kde děti společně s rodiči plnili celkem 8 úkolů. Závodili s Tatrovkou, stavěli rozhlednu nebo čistili Kopřivničku. Na starém hřbitově navíc probíhala akce BĚŽÍM CO MŮŽU A POMŮŽU, jejíž výtěžek poputuje na rehabilitaci malého Matúška. V cíli si děti pohrály na zahradě MŠ Záhumenní, mohly si nechat namalovat na obličej třeba motýlka nebo Spider-mana a dostaly malé dárečky. Celé odpoledne se neslo v příjemném duchu a sluníčko se na nás taky smálo.

Aktualizováno Sobota, 29 Září 2018 09:20
 
MEDOVÉ DNY 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Neděle, 09 Září 2018 16:45

Ve čtvrtek 6. září se  děti ze třídy Včelek vydaly na Medové dny na Fojtství. Čekala na ně spousta aktivit, jako třeba zdobení perníčků, včelí slalom, či prohlídka útrob úlu. Ani paní učitelky nepřišly zkrátka, na ně čekala soutěž ve sbíjení dřevěných rámků. Na závěr si děti zatančily s klaunem Pepínem a jako dáreček dostaly srdíčko nebo meč z balónků. Sluníčko nám krásně svítilo a všichni si toto dopoledne náramně užili.

 

Aktualizováno Neděle, 09 Září 2018 16:59
 
HURÁ, HURÁ, PRÁZDNINY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Pátek, 29 Červen 2018 06:54

Ve čtvrtek 21. června odpoledne se předškoláci ze třídy Včelek s rodiči sešli na školní zahradě. Nejdříve si děti zahrály a zatančily písničku "Co opička vidí" na opičky a potom se rodiče opičili s nimi. Čtyř úkolovou zkoušku (jízda na koloběžce slalomem, hod míčem do koše, skoky přes švihadlo, kvíz znalostí) zvládli děti i rodiče na jedničku. Díky tomu byly pasovány na školáky a dostaly malý dárek. Rodiče odešli domů a děti si ve třídě nachystaly karimatky a spacáky na noční spaní v MŠ. Mezitím skřítek Školáček ukryl na zahradě poklad, který děti podle indícií hledaly, hledaly, až našly. Večerní výlet s baterkami do okolí překazila bouřka, ale hostina a diskotéka vše napravila. Po pohádce, pomazlení už děti usínaly a spaly až do rána. Vstávání proběhlo v dobré náladě a s úsměvem. Všichni byli spokojení a šťastní.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 37