Přihlášení/Odhlášení
MŠ Záhumenní
PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:29

Ve čtvrtek 13. června se na zahradě naší školky konaly indiánské olympijské hry. Účastnily se jich předškoláci ze Včelek společně s rodiči či sourozenci. Vyzkoušeli si třeba lov bizona tomahavkem nebo úprk ve dvojici. Po hrách následovalo samotné pasování na školáky, při kterém nejednomu rodiči, ale i paní učitelce, ukápla slzička. Potom už jsme se vydali bez rodičů na výlet k jeskyni Šipce, hledali jsme na zahradě poklad, nebo se proháněli po zahradě s baterkami. Děti byly tak unavené, že jen co ulehly do svých spacáků, usnuly. Den to byl krásný, náročný, ale i dojený a plný zážitků.


Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:54
 
KOTVICE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:27

V pátek 31. května se Včelky vydaly na poznávací výlet na Kotvici. Procházka přírodou byla krásná, sice tam na nás čekaly nástrahy v podobě bahna, které některé děti přímo vyzkoušely, ale nikomu to náladu nezkazilo. Děti viděly různé druhy květin, stromů, pozorovaly vodní ptáky na rybníku a domů si každý mohl odnést kotvici, podle které se celé místo jmenuje. Výlet se dětem velmi líbil a užily si ho.


Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:49
 
MINIVÍCEBOJ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:26

Ve středu 29. května se na ZŠ Emila Zátopka konal Minivíceboj mateřských škol. 12členné týmy soutěžily ve slalomu, hodu míčkem, skokem z místa a závěrečným během. Ve veliké konkurenci se naše děti rozhodně neztratily, Emička ze třídy Včelek se mezi dívkami umístila na celkovém 4. místě a Adámek z té samé třídy dokonce mezi chlapci celou soutěž vyhrál. Všem dětem velmi děkujeme za vzornou reprezentaci a rodičům a dalším rodinným příslušníkům za jejich fandění a povzbuzování.


Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:55
 
SPOLUPRÁCE SE 4.B. ZŠ ALŠOVA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:24

Hned dvě sportovní dopoledne si pro nás připravily děti ze 4.B ze Základní školy Alšova. V pondělí 27. května děti společně hledaly poklad, který byl zakreslen do tajuplné mapy. Aby ho však našly, musely plnit všelijaké úkoly a zodpovídat otázky.
11. června jsme dopoledne strávili na hřišti, kde se děti zdokonalovaly v běhu, fotbalu, vybíjené a tanci. Ač žáci 4. ročníku - děti byly velmi schopnými učiteli a lekce pro své mladší kamarády měli připraveny na jedničku.Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červen 2019 15:45
 
HRAJEME SI S KNIHOU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Šafářová   
Středa, 05 Červen 2019 18:02

V pátek 24. května se uskutečnila již tradiční akce pro všechny děti mateřských škol v Kopřivnici a jejich rodiče. Na trase od MŠ I. Šustaly děti cvičily u Boba a Bobka, zdobily perníkovou chaloupku, hledaly "to správné" do lektvaru u čarodějnic, také vybíraly kamarády z knížek a plnily další zábavné úkoly. V cíli - na zahradě MŠ Záhumenní si po zvládnutí všech aktivit vybraly dárky, u rádia Orion si zahrály deskové hry a nechaly si na obličej namalovat motýlky, kočky, berušky a jiné ozdůbky. A ještě je čekalo "kreslení pro radost", kde jim ilustrátor a malíř Adolf Dudek kreslil obrázek na přání i s věnováním. 
Společnou akci si děti užily, i počasí nám přálo. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli.

 

 

Aktualizováno Neděle, 09 Červen 2019 07:34
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 41