Přihlášení/Odhlášení
MŠ Lubina


SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 14 Únor 2012 23:06

Prožili jsme s nimi skoro dva měsíce - nejprve jsme každý den prožívali napínavý příběh Sněhurky a pak jsme se vydávali s trpaslíky do ledové jeskyně, za sněhem, na klouzačku přes celou přehradu a do ledového království. Vyzkoušeli jsme možné i nemožné. Přišly i mrazy, s jakými jsme se doposud nesetkali. A nakonec jsme vyrazili do ledového království - tam se jezdilo na lyžích, kreslili sněhuláci, malovalo barevnými ledovými kostkami, vytvářely ledové květy a vše jsme zakončili pořádnou koulovačkou - a věřte nebo nevěřte - sněhové koule zrovinka nešly uplácat, tak jsme si na ty dospěláky přichystali koule papírové. A to byla mela. Prostě trpaslíci jsou koumáci.

              Image Image

Image Image Image Image

              Image Image

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 06 Únor 2012 23:11

 

V poslední době se už málo děkuje. A tak když je důvod, je vždy poděkování na místě. A my důvod máme. Vydařila se nám zase jedna prima akce pro děti - dětský maškarní ples "Z POHÁDKY DO POHÁDKY", který proběhl v sobotu 28.1.2012 v Katolickém domě v Lubině. Naše poděkování patří všem, kteří se na tom, aby ples zdárně proběhl aktivně podíleli.

Je to tým děvčat z Domu dětí a mládeže v Kopřivnici, který po celou dobu plesu odváděl pohádkovou práci - bavil děti. Dnes pro někoho práce přímo hororová. Je to DJ Stoupa, který se staral o muziku a aby bylo všude všechno dobře slyšet. Je to Svaz žen v Lubině, který zajišťoval to, aby nikdo nežíznil a aby ukojil své mlsné jazýčky a prázdná bříška. Byly to děti, které přišly ples zpestřit svým tanečním vystoupením. Je to žonglérské seskupení Žonglé Kšanda, které předvádělo nějrůznější kejkle a v neposlední řadě a hodně důležitý tým děvčat z naší MŠ, který vše zajišťoval organizačně a přispíval k dobré náladě. Nesmíme opomenout poděkovat našim rodičům, kteří nám pomohli zajistit bohatou tombolu pro děti. A vlastně nejen pro děti. Měli jste vidět ten veselý úsměv a rozzářené oči dospěláků, když si z tomboly odnášeli jednu z cen - klobásník.

Děkujeme taky všem pohádkovým bytůstkám, které měly tu chuť a přišly, aby tančily, hrály si, poskakovaly a smály se. A o to nám všem přece šlo.

Image  Image

Image  Image

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
BOBOVAČKA JAK MÁ BÝT PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 18 Leden 2012 19:35

Konečně napadl sníh. Ó jak dlouho jsme se na něj těšili. A tak jsme ani chviličku nazaváhali a hned druhý den si donesli do školky boby a vyrazili na pořádný kopec, aby to opravdu stálo za to. Na svahu bylo veselo a výkřiky dětí jako: "super", "to byla jízda", "to je sranda" - to fakt stálo za to. 

Image        Image

Image        Image

Image        Image

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
HOLA, HOLA, ŠKOLA PŘEDŠKOLÁKY VOLÁ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 18 Leden 2012 19:22

Už se to pomaličku blíží. Jako každoročně nastene pro naše předškoláky jeden z významných dní v životě - zápis do 1.třídy základní školy. A tak jsme se vypravili na průzkum, co nás v té škole vlastně bude čekat. A kam jinam je dobré jít na rady, než za svými kamarády z loňska. Podle slov paní učitelky se na nás už od rána těšili, ukázali nám, co už všechno umí  a my jsme se také předvedli, že už jsme docela na školu připraveni. Tak uvidíme.

Image       Image

Image       Image

Image

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 14 Prosinec 2011 01:25

VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ, ŠŤASTNÉ A VESELÉ ...... zpívá se v nejedné vánoční písnička, či koledě. My jsme nakoukli do tajemství vánoc za dveře Muzea v Příboře, kde jsme měli možnost alespoň nachviličku se ponořit do předvánoční atmosféry a vánočních vůní a chutí. Na chvíli jsme se posunuli v čase a zastavili v tom předvánočním spěchu a zjistili jsme, že i když vánoce kdysi nebyly tak hojné a bohaté jako dnes,přece jen měly v sobě něco kouzelného, co dnes již kolem nás hodně chybí.

Proto vám všem přejeme, užijte si vánočních svátků se svými dětmi, se svými nejbližšími a v tom novém roce zkuste zvolnit a užívat si všeho, co nám život přináší. KRÁSNÉ VÁNOCE.

Image  Image

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 18 z 23