Přihlášení/Odhlášení
MŠ Lubina


ROK PLNÝ AKTIVIT PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Čtvrtek, 24 Květen 2012 22:54

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:26
 
JARO UŽ JE TU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 27 Březen 2012 23:16

Kalendář i počasí nám napovídá, že jaro už je tady. I my jsme se o to trošku přičinili - vynesli jsme MORENU a poslali po vodě za hory a za lesy. A pomaličku, polehoučku svlékáme zimní kabátky, bundy a čepice. Tak jaro - VÍTÁME TĚ!

Image  Image

                                                     Image

A k jaru taky patří zvířecí mláďata. My jsme se byli u našeho kamaráda Tomáše podívat na kozičky.

Image  Image

V muzeu v Příboře, jsme si povídali o svátcích jara - Velikonocích. Víme, co je to smrtná neděle, proč se malují kraslice a peče beránek.

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:26
 
POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE, ALE NEJEN TO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Neděle, 25 Březen 2012 23:04

Náš KOUZELNÝ STROM POHÁDEK náš přivedl ke knize POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE. A tak jsme si nejen začali pohádky číst, ale společně se zvířátky prožívat možné i nemožné. Už víme, že to není jen tak, když pejsek a kočička začne mýt podlahu. Víme, jak pejsek i kočička vypadá, co pořebují k životu a že jsou moc rádi, když můžeme být společnými kamarády. A jak jsme si společně hráli jedno dopoledne s MALAMUTY? Podívejte se.

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Taky jsme byli potěšit pejsky v útulku a donesli jsme jim něco dobrého na zub. Štěkali a skákali radostí.

Image  Image

Image  Image

A co bylo dál?    Pejsek s kočičkou se společně s námi dali na zdravé mlsání.

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 14 Únor 2012 23:06

Prožili jsme s nimi skoro dva měsíce - nejprve jsme každý den prožívali napínavý příběh Sněhurky a pak jsme se vydávali s trpaslíky do ledové jeskyně, za sněhem, na klouzačku přes celou přehradu a do ledového království. Vyzkoušeli jsme možné i nemožné. Přišly i mrazy, s jakými jsme se doposud nesetkali. A nakonec jsme vyrazili do ledového království - tam se jezdilo na lyžích, kreslili sněhuláci, malovalo barevnými ledovými kostkami, vytvářely ledové květy a vše jsme zakončili pořádnou koulovačkou - a věřte nebo nevěřte - sněhové koule zrovinka nešly uplácat, tak jsme si na ty dospěláky přichystali koule papírové. A to byla mela. Prostě trpaslíci jsou koumáci.

              Image Image

Image Image Image Image

              Image Image

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 06 Únor 2012 23:11

 

V poslední době se už málo děkuje. A tak když je důvod, je vždy poděkování na místě. A my důvod máme. Vydařila se nám zase jedna prima akce pro děti - dětský maškarní ples "Z POHÁDKY DO POHÁDKY", který proběhl v sobotu 28.1.2012 v Katolickém domě v Lubině. Naše poděkování patří všem, kteří se na tom, aby ples zdárně proběhl aktivně podíleli.

Je to tým děvčat z Domu dětí a mládeže v Kopřivnici, který po celou dobu plesu odváděl pohádkovou práci - bavil děti. Dnes pro někoho práce přímo hororová. Je to DJ Stoupa, který se staral o muziku a aby bylo všude všechno dobře slyšet. Je to Svaz žen v Lubině, který zajišťoval to, aby nikdo nežíznil a aby ukojil své mlsné jazýčky a prázdná bříška. Byly to děti, které přišly ples zpestřit svým tanečním vystoupením. Je to žonglérské seskupení Žonglé Kšanda, které předvádělo nějrůznější kejkle a v neposlední řadě a hodně důležitý tým děvčat z naší MŠ, který vše zajišťoval organizačně a přispíval k dobré náladě. Nesmíme opomenout poděkovat našim rodičům, kteří nám pomohli zajistit bohatou tombolu pro děti. A vlastně nejen pro děti. Měli jste vidět ten veselý úsměv a rozzářené oči dospěláků, když si z tomboly odnášeli jednu z cen - klobásník.

Děkujeme taky všem pohádkovým bytůstkám, které měly tu chuť a přišly, aby tančily, hrály si, poskakovaly a smály se. A o to nám všem přece šlo.

Image  Image

Image  Image

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2012 12:27
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 18 z 23