Přihlášení/Odhlášení
MŠ Lubina
I ŠKOLKA MÁ NAROZENINY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 17 Listopad 2010 23:06

Ta naše už slavila třicátiny.

9. října 2010 měli možnost přijít všichni, kteří se chtěli podívat, jak se naše malá školička za tu dobu změnila. Snad to všechno byly změny k lepšímu. Všichni, kteří přišli, vzpomínali na své dětství. Jiní, ti menší, si nanečisto vyzkoušeli, jak to v takové školičce chodí - vždyť už brzy přijdou k zápisu.

Přišli jsme na to, že si naše děti hrají s velkou spoustou hraček, se kterými si hrávaly děti před třiceti léty. Nechali jsme také návštěvníky nakouknout do našeho současného hračkářského království.

Nechyběly ani dobrůtky - sladké i slané. Ještě, že máme takové šikovné maminky. Podávala se také káva i čajový punč. Jak se na pravou oslavu sluší a patří.

Jojo, každá doba má své. Jen jedno zůstává - veselé, spokojené a usměvavé děti.

Image Image

Image Image

Image

 

Aktualizováno Sobota, 08 Říjen 2011 18:43
 
o PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 10 Květen 2010 18:55

 

 

Aktualizováno Neděle, 24 Říjen 2010 15:23
 
o PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 16 Březen 2010 22:50
Aktualizováno Neděle, 24 Říjen 2010 15:23
 
MEDVĚDI NEVĚDÍ...... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 08 Březen 2010 08:50

Medvědi prý nevědí. A tak jsme se chtěli přesvědčit a vymysleli jsme pro naše děti - medvíďata odpledne plné her a zážitků. A aby jsme na to nebyli sami, přizvali jsme také dospěláky - medvědy i medvědice.

A to byste koukali, co všechno umí. Přelezou kdejakou překážku, umí bručet i zpívat písničky, medvědí jednotahovka je pro ně brnkačka a medvědí záložku do medvědí knížky zvládnou na jedničku. A to ještě není všechno -  všichni tancovali, poskakovali i ochutnávali med.

To největší překvapení všechny medvědy čekalo v naší EKOtřídě, kde právě probíhá výstava medvědů - plyšáků. A že jich tam je. Přijďte se taky podívat.  

ImageImage

                                Image    Image

                                                     Image

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Září 2010 19:03
 
STOPY VE SNĚHU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 17 Únor 2010 22:29

Zima nás už provází opravdu dlouho. Ale našim dětem to vůbec nevadí. Kromě zimních radovánek však také myslí na naše ptáčky zpěváčky, kteří někdy stěží pod sněhovou peřinou najdou něco k sezobnutí. A tak pravidelně sypou ptáčkům do krmítka nejrůznější dobroty. A co vrabečkům, sýkorkám a dalším ptáčkům nejvíc chutná? My jsme to už zjistili. Největší dobrotou jsou pro ně slunečnicová semínka. Nečekáme od nic žádného poděkování, ale těšíme se, že nám s prvním jsrním sluníčkem přiletí na naši zahradu vesele zatrylkovat.

Image                                                Image

Image                                                    Image

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Září 2010 19:03
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>

Strana 23 z 24