Přihlášení/Odhlášení
MŠ Mniší
Víkendový kalendář PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Šablaturová   
Pondělí, 07 Září 2020 08:45

Vážení rodiče,

od zítřka budeme mít na chodbě v MŠ víkendový kalendář, kam se v případě zájmu můžete zapsat - kdo a kdy si lodní deník + plyšového delfínka nebo chobotničku vezme domů. Zážitky z víkendu poté zaznamenáte do deníku - způsob je na vás. Kalendář je umístěn v chodbě na magnetické nástěnce.

Aktualizováno Pondělí, 07 Září 2020 08:52
 
Novinky ve školce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Šablaturová   
Úterý, 01 Září 2020 11:50

Vážení rodiče,

na letošní školní rok jsme udělali pár změn, které se dotknou i vás. Ale snad, jen pozitivně. J

Vytvořili jsme facebookovskou skupinu naší školy, kam budeme průběžně dávat informace, fotky z aktuálního dění ve školce, tak abyste měli co největší přehled o tom, co se děje s vašimi dětmi. Informace budeme i nadále dávat na webové stránky školky, ale chceme být trochu modernější a aktuálnější, proto tato novinka.

Třídy na letošní rok jsme přejmenovali podle aktuálního Školního vzdělávacího programu na Delfínky, kde bude paní učitelka Táňa a Lenka, předškolní třídu (v patře) máme letos Chobotničky s paní učitelkou Romankou a Věrkou. Kdybyste měli nějaké dotazy, přání, stížnosti, doporučení…cokoli, nebojte se na nás obrátit. Jedná se o vaše děti, tak cokoli s námi řešte, komunikujte.

I přesto, že víme kolik starostí a radostí máte i mimo školku, budeme rádi, když se zapojíte do akcí pořádaných školkou. S tím souvisí i LODNÍ DENÍK, který bude v každé třídě. Jde o to, že každý týden (víkend) si deník vezme některé dítě domů a do něj nakreslí, napíše s rodiči, nalepí fotky, mapy, vstupenky, cokoli, co o tom víkendu zažil. Chceme tím podpořit vzájemné sdílení dětí ve školce, spolupráci s vámi a rodinné soužití. A také dostanete domů plyšáka delfína nebo chobotničku a budeme rádi, když i s ním třeba nějakou fotku uděláte. (a v pořádku zase vrátíte)

Nepůjde o soutěž, kdo toho zažil více nebo kdo má jaký pravopis J, ale opravdu o to, ať se děti učí zodpovědnosti, ať se v pondělí těší do školky, kde ostatním ukáže, co se o víkendu dělo a ať jde především o radost. J

Na nástěnce v chodbě školky bude během září víkendový kalendář, kde se zapíšete, kdo si kdy vezme deník domů. Vyberte si klidně jeden nebo 10 víkendů… (ale netřeba vše přehánět) J

Děkujeme a budeme se těšit J

 
Co do školky? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Šablaturová   
Pondělí, 31 Srpen 2020 07:46

- papučky

- zubní kartáček i pastu

- 4x toaletní papír

- papírové ubrousky

- papírové kapesníky

- oblečení na zahradu (raději starší, které mohou děti ušpinit)

- pláštěnku a gumáčky

- roušku do uzavíratelného sáčku

 
Rozlučko PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Šablaturová   
Úterý, 18 Srpen 2020 04:53
Milí rodiče,
zveme vás i vaše děti na přátelské posezení k ukončení školního roku 2019/2020 pod pergolou u ohniště na zahradě naší MŠ dne 27.8.2020 (čtvrtek) od 15:00 hodin.
Prodej čepovaného piva, nanuků, cukrové vaty a šneků z listového těsta.
Děti z naší školky dostanou na opečení i párek s chlebem.
 
Důležité PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Šablaturová   
Čtvrtek, 28 Květen 2020 07:21
Od pondělí 1.6. do středy 3.6. včetně budeme vracet peníza za kulturu, bazén apod.
Prosíme, přijďte do naší MŠ mezi 8-15hod během těchto tří dnů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 81