Přihlášení/Odhlášení
TYRKYSOVÝ LEDEN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 22 Prosinec 2014 13:51

VÝSTAVA obrázků - "SVĚT TICHA A TMY" v MANDALE (vegetariánská restaurace) - 28.1.2015

 

NÁVŠTĚVA V 1. TŘÍDĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY 19.1.2015

Rok se překulil a brzy bude zápis budoucích prvňáčků v základních školách. A tak jsme si to šli vyzkoušet, jak to v takové škole chodí. Paní učitelka byla překvapena, jak známe písmenka, jak dovedeme spolupracovat s kamarády a společně spočítat několik matematických příkladů. No, docela nás to bavilo, takže - za pár měsíců to začne naostro.

   

 

USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ 12. - 16.1.2015 Ski areál PALKOVICE

Hurá, letos nám to vyšlo. I když všude kolem nebylo po sněhu ani památky, na svahu v Palkovicích bylo bílo. Patnáct malých lyžařů z naší školky tak každý den odjíždělo za sněhem, aby zdokonalovalo své lyžařské umění. V pondělí opravdu někteří z nich stáli na lyžích poprvé v životě. Trošku se asi divili, že to tak trochu klouže tam, kde zrovna nechtějí, ale brzy začali své lyže ovládat. A v pátek jste to měli vidět. ŠIKULKY - jen to svištělo. A když né, tak už alespoň nepadali.

     

 

KLAUN TUTÚ  6.1.2015

Hned po novém roce nás navštívil Klaun TUTÚ se svým autíčkem. Tak trošku nás zkoušel, co všechno víme o pravidlech bezpečného provozu. Tak trošku nám i radil, co vše je potřeba udělat, abychom se cítili na silnicích, v autě, ale i na hřišti bezpečně. A tak už dneska víme, že je potřeba se vždy v autě připoutat bezpečnostními pásy. Že na parkovišti není rozumné hrát na honěnou. Že na hřišti se máme chovat tak, abychom si vzájemně neublížili a nezranili se. Také jsme si udělali malou módní přehlídku bezpečností vest. Takže - určitě nevíme všechno, ale určitě už toho víme dost.

  

Aktualizováno Středa, 04 Únor 2015 13:50