Přihlášení/Odhlášení
ZELENÝ PROSINEC PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pátek, 21 Listopad 2014 22:41

VÁNOČNÍ OBĚD A VÁNOCE VE ŠKOLCE 19.12.2014

Na tento den jsme se opravdu moc těšili. Byl to poslední den, kdy k nám mohl zavítat Ježíšek. A představte si, přišel. A nepřišel jen tak. Přinesl dárečky, a to nejem dětem, ale také paní kuchařce, aby jí šla práce lépe od ruky i našim milým učitelkám. JEŽÍŠKU DĚKUJEME.

 

VÁNOČNÍ JARMARK 17.12.2014

Na vánoční jarmark jsme se vydali hned ráno. Vše se letos konalo na Městkém úřadě v Kopřivnici. Připojili jsme se k ostatním dětem z jiných mateřských školek, abychom si společně zazpívali koledy a každý za sebe přednesli přání pro všechny lidičky do nového roku. Společně s přáním jsme tam zanechali vánoční světlo, které přináší všem lidem do dového roku naše poselství.

PŘEJEME VÁM ZDRAVÍČKO, TAKY MALÉ ŠTĚSTÍČKO, AŤ NEPRÁPÍ VÁS RÝMA, AŤ JE VÁM POŘÁD PRIMA.

Přejí děti a kolektiv MŠ Lubina

  

 

VÁNOCE SI ROZBALÍME akce RaD 11.12.2014

Letos jsme začali dárečky rozbalovat o něco dříve, než kdy jindy. Nejdříve se vyklubali malí vrabčáci a za nimi trošku větčí dárečci - Skřivani. Předvedli všem, kteří došli, co vše umí. A že toho není pomálu. Najednou se tam objevila velikánská krabice - a v ní PŘEKVAPENÍ - s přáním krásných vánoc z krabice vyskočily dvě děvčata. A poslední písnička - ta už byla o sněhu a o vánocích - a protože ho letos bylo opravdu pomálu, začaly z nebe padat třpytivé vločky. A potom se už jenom ochutnávlo úúúúúúúúúúúžasné cukroví.

 

VÁNOCE V PODBESKYDÍ - PŘÍBOR 9.12.2014

Jak se slavily vánoce za dob našich dědečků a babiček, jaké se dělaly vánoční zvyky a zvyklosti, kdo to byla Lucie - to vše jsme se dozvěděli v muzeu v Příboře. Vyrobili jsme si malý voňavý dáreček a odlili vosk přes klíč - tak a teď jen budeme čekat, zda se naše přání vyplní. KRÁSNÉ VÁNOCE.

 

ČERTOVSKÉ DOPOLEDNE 5.12.2014

Tak tady zase přišli. Kdo? No přece čert, Mikuláš, ale i anděl. Čert prý byl horší než vloni - jojo, asi stárne a je to na něm vidět - byl víc obrostlý chlupama, jenom brblal a šel po čuchu - ty nezbedníky si pěkně vyčmuchal. Naštěstí všichni slibovali a slibovali, jak budou hodní, tak všechno dobře dopadlo.

 

ZIMA JE TADY - foto ze dne 2.12.2014

 

STVOŘENÍ SVĚTA - divadlo v KD 1.12.2014

Veselá a poučná pohádka o tom, jak vznikl svět. Jak jsou náshrahy života vrtkavé a jak málo stačilo, aby byl Adam s Evou vyhnáni z ráje. Ale i tak je ten život přece jenom krásný.

Aktualizováno Středa, 04 Únor 2015 13:47