Přihlášení/Odhlášení
ČERNÝ LISTOPAD PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 05 Listopad 2014 23:12

PADÁ LISTÍ akce RaD 27.11.2014

Podzim za sebou pomaličku zavírá vrátka a polehoučku přichází zima. A tak jsme si naposledny pohráli se stromy a s listím. Aktiivity, které děti se svými rodiči plnili, byly z oblasti rozvoje a cvičení mluvidel - a tak se foukalo do sebe i ven, rozlišovalo sluchem, hledala stejná písmena podle zvuku a na závěr se z hromady listí vyklubala nejrůznější zvířátka a strašidla. Všude máme pořádně vyfoukáno a vymeteno a teď už budeme očekávat sníh.

   

 

MEDVÍDKOVA POHÁDKA divadlo v MŠ 27.11.2014

 

SPORTUJEME S EMÍLKEM 25.11.2014

Tak jsme trochu potrénovali a vyrazili na sportovní klání "Sportujeme s Emilkem". Naše celkové umístění bylo 7. místo v běhu a 6. místo v překážkové dráze. Ale POZOR! Měli jsme žhavá želízka ve velkém finále. Míša doběhl na 3. místě a Ondřej na 6. Kluci, blahopřejeme, a ať vám to pěkně běhá i v životě.

    

 

LISTOPAD V LESE

Podzim je krásný a ten letošní se vyvedl. Myslíme si, že není třeba slov. Stačí se jen podívat na obrázky.

  

 

PRVNÍ PLAVÁNÍ 20.11.2014

Tak na to jsme se už dlouho těšili. Nabalit si plavky, ručník a vyrazit na bazén. První hodina proběhla docela hladce.  Foukali jsme do vody, hráli si na lovce pokladů, zalévali kytičky i kamarády, aby neuschli a bonusem nám bylo čachtání ve wirlpoolce. Paráda. Tak zase příště.

 

MÁME NOVÉHO KAMARÁDA. NEBO KAMARÁDKU?

Už dlouho jsme se chystali, že si do třídy Skřivanů pořídíme zvířátko. Volba padla na želvu. No a než jsme se rozhoupali, že si ji konečně koupíme, darovali nám ji. Je to milé a tiché zvířátko. Když se zakousne do jablíčka, tak je to pořádný kusanec. Věříme, že se mu u nás bude líbit. Jen zatím nevíme, jestli posílila řady holčiček anebo chlapců - těch tu už totiž máme opravdu dost.

 

MOTÝLEK 11.11.2014

,,MOTÝLEK“  není jen okřídlený hmyz, ale i název přehlídky vystoupení dětí s handicapem. Letos byl "Motýlek sportovní“. Byli jsme jsme tam a bylo se opravdu na co koukat. Ve vystoupeních byl zastoupen fotbal, hokej, box, ale taky něco něžnějšího pro děvčata jako je gymnastika či balet a tanec. Vystoupení dětí bylo odměněno velkým potleskem a již tradiční písničkou " Skálo, skálo, proč je lásky málo“. Děkujeme všem vystupujícím a obdivujeme jejich učitele, vychovatele a asistenty za jejich trpělivou práci s těmito dětmi.

 

 

 

Aktualizováno Pátek, 28 Listopad 2014 12:48