Přihlášení/Odhlášení
MODRÝ ŘÍJEN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Čtvrtek, 02 Říjen 2014 18:59

TRAKTORY NA POLE 30.10.2014

Traktory se v těchto dnech objevují na polích, aby sklidily úrodu letošního roku - kukuřici, řepu, brambory a další. Někde už je i pooráno. A tak je čas, podívat se traktorům na zoubek - vlastně, pořádně traktor prozkoumat, jak je veliký, jak vypadá, jaké je to v kabině pěkně zblízka. Jo, můžeme vám říct, že je to podívaná. A jízda na malém, či větším traktůrku - přímo paráda. Když jsme viděli ty řidiče, myslíme si, že zemědělství nemusí mít obavy o to, že jednou nebude traktoristů. A jak to všechno bude mít pod palcem STRAŠÁK, tak to bude vše OK.

 

POD ROZKVETLÝM VŘESEM (EKOPROGRAM S HÁJENKOU) 30.10.2014

Co se děje s broučky, když se blíží zima??? No jasně, společně si udělají pořádnou oslavu, každý na ni něco dobrého přinese a pak se začnou chystat do svých chaloupek. A když žádnou nemají? Nevadí. My jim pomůžeme a domeček pro broučky postavíme. My už totiž víme, jak na to.

 

ZAHRADA PLNÁ POHYBU 13.10.2014

Říká se - DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO. A taky že jo. Třetí pokus, navštívit zahradu u MŠ Krátká nám konečně vyšel. Zrána bylo sice sluníčko hodně sporadické, ale nakonec se přes mlhu vyhouplo na oblohu. Ale to už jsme byli všichni v pohybu - poslilovali jsme, skotačili na trampolínkách, jezdili na lanovce, prolézali průlezky, zkoušeli jak funguje malé beranidlo a zkoumali, co ještě dalšího na této zahradě mají. Musíme říct, že to stálo za to a je to opravdu zahrada plná pohybu.

DIVADLO - TŘI ČUNÍCI NEZBEDNÍCI 7.10.2014

Vašík, Pašík a Boubelka. To byla tři prasátka, která se dohadovala o tom, který domeček nejvíce vydrží - ze slámy, ze dřeva anebo z kamene? My už to víme.

 

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ V DEŠTI 1.10.2014

Zpočátku jen tak mžilo a tak jsme se nedali odradit a vyrazili jsme na dopravní hřiště do Kopřivnice. Cestou se mraky honily a už to vypadalo, že to zvládneme bez deště. Ale počasí bylo neúprostné. A když si řeklo, že bude pršet, tak pršelo. Ale co. Semafory fungovaly, koloběžky jezdily a tak jsme to všechno zvládli. Vždyť auta jsou na cestách i v dešti. Jen nás ještě zradil fotoaparát, takže tady máme naše obrázky. Byli jsme trochu mokří, ale věřte, bylo to prima.

Aktualizováno Sobota, 22 Listopad 2014 07:29