Přihlášení/Odhlášení
Březen v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 31 Březen 2014 18:48

V březnu jsme v MŠ uvítali JARO.Sluníčkový týden - to byl týden,kdy jsme chodili celí žlutí,kreslili,modelovali,skládali a lepili sluníčky různých tvarů a z různých materiálů.Poznávali jsme jarní kytičky a pozorovali jsme je přímo v přírodě na jarních vycházkách.

Březen - měsíc knihy.A i my jsme knihu skloňovali ve všech pádech.Do školky jsme si donesli svoji nejoblínější knížku,prohlíželi a četli jsme si z nich.Navštívili jsme knihovnu a naučili se,jak s knihou zacházet.

Minikoprstar.I my jsme se zúčastnili soutěže Minikoprstar.V MŠ proběhl školní kasting pod vedením p.učitelky Jany a byly vybrány děti do finálového kola.V DDM se zúčastnilo hned několik dětí z 3.třídy a Jirka Douda a Lucinka Hyklová si vyzpívali 3.místo.Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za účast.

Expedice Bílá hora.Několik dětí se svými rodiči,paní učitelka Danka a Eva se vydali jedno jarní odpoledne na turistický výšlap nazvaný Expedici Bílá hora,kterou pořádaly Mateřské školy Kopřivnice.Všichni společně zdolali vrchol Bílé hory a plnili nejrůznější úkoly.Za odměnu si všichni opekli špekáčky a užili jarního odpoledne.

Výstava stavebnice Merkur.Zaujaly nás plakáty o velké výstavě a tek jsme neváhali a vydali se pos stopách Merkuru.V KDK jsou velkolepé výrobky z této stavebnice,v Šustalově vile jsme si prohlédli menší modely a také jske si mohli pohrát se šroubky amtičkami a postavit si svůj model.Na Fojtství je pak výstava o minulosti této stavebnice.Také jsme ve školce oprášili krabici s touto stavebnicí a šroubujeme a šroubujeme....

 

Fotky z akcí v naší MŠ si můžete prohlédnou zde

Image

 

Aktualizováno Úterý, 01 Duben 2014 17:26